Youtube Gece Saatlerinde Dünya Genelinde Çöktü!

2 dakika


Youtube ile ilgili pek çok kişinin istediği her bir çalışmayı ve fırsatı kullanabilir ve kendinize göre inceleyebilirsiniz. Özellikle son dönemlerde içerik üretmek ve kamera karşısında yer almak gibi konuları sizler de rahatlıkla takip edebilir ve kullanabilirsiniz.

Youtube Avrupa ve ABD bölgeleri başta olmak üzere dünya genelinde tam olarak 20 dakikaya kadar süren kesintiler yaşadı. Bu bazı kişiler için büyük reklam kayıpları demek iken, bazı kişiler için sıradan bir kesinti anlamına geldi.

Koronavirüs salgını nedeniyle en çok kullanılan video platformlarından biri olan Youtube, bu konuya dair geniş bir çalışma sunmaya devam ediyor. Twitter gibi diğer platformları dört bir yandan farklı bir ölçekle karşımıza çıkaran Youtube, bu konuda herkes için çözüm üretmek istiyor. Youtube kesintisi ve çökme durumu yaşayınca insanlar anlık olarak Twitter’a akın etmeye başladı diyebiliriz.

Covid – 19 Kaynaklı Youtube Çöküntüsü!

Konuyla ilgili detaylı bir açıklama yapan Youtube “Eğer YouTube’dan hata mesajları aldıysanız, sorunun çözüldüğünü söyleyebiliriz. Hatalar; anasayfa, abonelikler, arama ve daha birçok yerde yaklaşık 20 dakika sürdü.

Sabrınız ve tüm raporlarınız için teşekkürler” diyerek durumu detaylandırmaya başladı diyebiliriz. Bakalım karşımıza süreçle ilgili nasıl bir anlaşma ve yeni bir haber çıkacak. Merakla bekliyoruz.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend