Yılmaz Erdoğan, Ersin Korkut’a Köpeğinin Ölüm Haberini Nasıl Verdiğini Anlattı: ‘Zor Bir Konuşmaydı’

2 dakika


Survivor 2020 yarışmasında yarışan ve gönülleri fetheden yarışmacı Ersin Korkut’un çok sevdiği köpeği Mess Ersin K. Dominik Cumhuriyeti’nde yarışırken vefat etmişti.

Sakatlığı sebebi ile yarışamadan ayrılmak zorunda kalan Ersin Korkut kuzeni Yılmaz Erdoğan ile konuştu ve Yılmaz Erdoğan ona köpeği ile ilgili bilgiler verdi. Bu konuşmalarını anlatan Yılmaz Erdoğan konuşmalarının çok zor olduğunu belirtti. 

Yılmaz Erdoğan, Survivor 2020’de yarışıp çok başarılı olan kuzeni ile alakalı konuştu. Ölüm haberini kendisinin verdiğini açıklayan Yılmaz Erdoğan o konuşma ile ilgili olarak CNN Türk’ün instagram hesabında yayınlanan canlı yayında: “İLK TELEFON GÖRÜŞMESİNDE SÖYLEDİM…” “Ersin Survivor’da inanılmazdı. Çok izan, çok mantık sahibi, çok aklı başında birisi. Survivor’dan iyi bir sonuç alacağını Mess’i tüm Türkiye’nin tanıyacağına kim inanırdı? Acun onu önerdi, o da her işte olduğu gibi abisine sordu. Ben de ‘olur’ dedim.

Ersin çok çalıştı o yüzden atışları iyiydi. Giderek çok hızlandı ve öfkesini atınca mesela çok iyi idare etti. Olay biraz daha büyüdü. Acun ‘sen söyle’ dedi bana ama süreci asıl yöneten Acun. Reyting kaygısı olsa bunu yayında da yapabilirdi. Buradan ona teşekkür ederim. Tam onların konsey bitti ilk telefon teması kurunca ben söyledim zor bir konuşma oldu” şeklinde bir açıklama yaptı. Yılmaz Erdoğan son olarak da: “Bence mesele Ersin ve köpeği meselesini geçti sevmek bağlanmakla alakalı bir durum” dedi.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend