Yeni Sevgilisini Mutlu Etmek İçin Eski Kız Arkadaşını Gözünü Kırpmadan Öldürdü

2 dakika


Rusya’daki bir aldatma vakası ne yazık ki kadın cinayetine sebep oldu. İkinci sevgilisine onu ne kadar çok sevdiğini anlatmak için ilk sevgilisini bir pikniğe çağırdı ve ardından da yanındaki bıçakla ilk sevgilisinin boğazına sapladı.  Genç kız ise orada can verdi.

Cinayeti işleyen genç, genç kadını öldürdükten sonra kaçmaya çalıştı fakat polisler onu yakaladı ve kaçma girişiminde başarılı olamadı. Polisler ilk sevgilisini öldüren genci hemen gözaltına aldılar.

Alexey Petrov ismindeki 19 yaşında olan genç adam yeni sevgilisine onu ne kadar çok sevdiğini gösterebilmek amacı ile eski sevgilisini bıçaklayarak canice ve acımazsızca öldürdü.

Alexey P. kendisi gibi 19 yaşında olan Ekaterina Ivanovna ile aşklarını bitirip 20 yaşında olan Anastasia P. ile aşk yaşamaya başladı. Aralarında sürekli olarak kıskançlık krizleri ve tartışmalar çıkan ikilide Alexey P. A. P’ye olan sevgisini kanıtlayabilmek için akıl almaz bir yönteme imza attı. Sevgilisine onu çok sevdiğini bunu da kanıtlayacağını söyleyen A. P. eski sevgilisini bıçaklayarak canice öldürdü. Bu öldürme planını da yeni kız arkadaşı ile birlikte yaptığı ortaya çıktı.

ŞEYTANİ BİR PLANLA İŞLENEN KANLI CİNAYET

Alexay P. ile yeni sevgilisi Anastasia ismindeki kadın eski sevgiliyi öldürme planlarını birlikte yaptılar. Plana göre pikniğe gelen Ekaterina’ya alkol alması sağlanacak sarhoş olduğu zamanda da öldürülecekti. Fakat alkol alıp yine de sarhoş olmayan Ekaterina’yı eski sevgilisi Petrov yanındaki bıçakla boynuna saplayarak öldürdü.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend