Yasemin Hadivent, Kedisini Bırakacak Kimseyi Bulamayınca Kariyerinden Vazgeçti!

2 dakika


Yasemin Hadivent İstanbul’da kedisi ile birlikte yaşamaktaydı. Girmiş olduğu dizi Kuzey Yıldızı İlk Aşk ise çekimleri Ordu’da olan bir dizi idi. Kedisine bakacak kimseyi bulamadığı gerekçesi ile diziden ayrılma kararını açıkladı.

Show TV’nin sevilen dizisi “Kuzey Yıldızı: İlk Aşk” ta Fadime karakteri ile tanıdığımız Yasemin Hadivent geçen günlerde çok konuşulacak bir kararı ile gündeme geldi ve hala konuşulmaya devam ediyor. Dizi setleri bilindiği üzere koronavirüs salgını sebebi ile çekimlerine ara vermişti.

Yasemin Hadivent çekimleri Ordu’da yapılan dizi setlere ara verince İstanbul’a evine döndü ve kendisini evinde karantinaya aldı. Yasemin Hadivent Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde yirmi yedi bölüm rol aldı. Kedisi ile birlikte vakit geçirdikten sonra kimseye kedisini bırakamayacağını belirterek Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinden ayrılma kararı aldığını açıklamış oldu.

Yasemin H. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinden ayrılma kararını sosyal medyasından takipçileri ile paylaştı ve şu cümlelere yer verdi: “Minnoş ile 2014’ten bu yana beraberiz. Tanıştığımızda 2.5 aylıktı ve benim için evlat gibi. Bu yüzden sorumluluk hissi çok büyük.”

YASEMİN HADİVENT KİMDİR?

6 Haziran 1982’de doğan Yasemin Hadivent İran Azerilerinden olan babasını küçük yaşta kaybetti. Bale eğitimini rahatsızlığı sebebi ile bırakmak zorunda kalan Hadivent aynı zamanda Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro üzerine eğitim almıştır. Pek çok farklı dizide rol alarak başarıyı yakalayan Yasemin Hadivent, son olarak bu haberle gündeme gelmiştir.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend