Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece Öylesine Bir İstekde bulundu Ki!

2 dakika


Yasak Elma dizisi ile adını daha geniş kitlelere duyurmayı başaran Eda Ece 30 yaşına girdi. Yıldız karakterini canlandıran başarılı oyuncunun sevenleri hediye almak ve göndermek isteyince Eda E. hediye istemediğini onun yerine Türk Kanser Derneği’ne bağışta bulunmalarının kendisini daha çok mutlu edeceğini söyledi ve bu ricada bulundu.

20 BİN TL’Yİ AŞTI…

Eda Ece’nin sevenleri Eda Ece’nin bu çağrısını cevapsız bırakmayarak ellerinden geldiği ölçüde bağışta bulundular. Toplamda 20 bin liraya yakın bağış toplandı e Eda Ece’ye bu davranışı büyük taktir getirdi.

HEDİYE İSTEMEDİĞİNİ DUYURMUŞTU…

Eda Ece hediye istemediğini onun yerine bağış yapılmasını istediğini şu sözlerle dile getirmişti: “Hepinize merhaba. Bu sene doğum günümde Türk Kanser Derneği’nde bir bağış kampanyası açtım.  Sevenlerimden ve yakınlarımdan, kanser tedavisi gören ve imkanları kısıtlı yetişkin ve çocuklara umut olmalarını istiyorum. Kanser tedavisi sürecinden geçmek yeterince zorken, bir de imkanlarınızın kısıtlı olması bu süreci çok daha zor yapıyor, lütfen desteğinizi esirgemeyin.

Kampanya doğum günü tarihim olan 20 Haziran’a kadar açık kalacak.⁣ Gönlünüzden gelen neyse o az ya da çok. Bunun ne kadar olduğuyla hiçbir ilgisi yok.Benimle beraber kanser tedavisi görenleri mutlu etmek isterseniz, çok sevinirim. İyi ki doğdun der annem ama benim doğmam değil önemli olan, bu hayatta birbirimize destek olmak.

Kampanyanın linkini profilime bırakıyorum. Bağışta bulunan herkese şimdiden destekleri için çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.”


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend