Xiaomi Katlanabilir Telefonlara Yeni Arayüz Geliştiriyor!

2 dakika


Marka bazlı çalışmalarda kendine has duyuruları çok daha hızlı bir şekilde ön plana çıkaran çözümler üzerinde ilerleyen Xiaomi, kendine has bir yapıda ilerlemelerle süreçleri büyütüyor ve bu yüzden de daha rahat, daha aktif ve beklenti odaklı bir hizmetle ön plana çıkarılıyor.

Rekabetin giderek arttığı katlanabilir akıllı telefon pazarı, yakın zamanda yeni bir oyuncu daha kazanabilir. İddialara göre Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, katlanabilir ekranlı akıllı telefonlar için yeni bir kullanıcı arayüzü üzerinde çalışıyor. Çok uzun zamandır akıllı telefon pazarının en büyük 10 üreticisinden biri olan Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, yeni bir segmentte daha kendini gösterebilir.

Aktarılan bilgilere göre Xiaomi, MIUI arayüzünden bağımsız olarak katlanabilir ekranlı akıllı telefonlar için yepyeni bir arayüz üzerinde çalışıyor. Yayınlanan patent görselleri, söz konusu arayüzün Windows Phone’a benzer bir kutucuk konseptini benimsediğini gösteriyor. Uzun zamandır akıllı telefonlardaki kaliteyi büyütmeye çalışan ve kendi marka değerini sürekli yükselten Xiaomi, bu süreçler için de baya etkili bir lig çalışmasına dahil oluyor.

Görüntülerde ayrıca arayüzün çalıştığı katlanabilir bir telefonun varlığı da dikkat çekiyor. Bununla birlikte, Xiaomi’nin katlanabilir bir akıllı telefon üzerinde çalışıp çalışmadığına dair henüz pek fazla bilgimiz yok, ancak patenti alındığı belirtilen yeni arayüzü, önemli bir ipucu olarak değerlendirebiliriz.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend