Windows 10 Güncellemesi Ses Sorunlarına Neden Oldu!

2 dakika


Windows 10 güncellemesi pek çok pc için can sıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta gelen Windows 10 güncellemesi, bazı kişilerde veri kaybı ve ses sorunları yarattı!

Bu yüzden kullanıcılar da ses sorunlarıyla mücadele etmek amaçlı olarak bir şekilde yeni güncelleme çıkmasını bekliyor. Bu yüzden aşamalar ve beklentiler adına Windows bu soruya bakalım nasıl cevap verecek diyor ve hep birlikte yeni güncellemeleri bekliyoruz diyoruz.

Windows 10 işletim sisteminin kullanıcı deneyimini ve güvenliğini artırmak için sürekli çalışmalarına devam eden Microsoft, geçtiğimiz hafta yeni bir güncelleme yayınlamıştı. KB4556799 ismiyle yayınlanan yeni güvenlik güncellemesi, Windows 10 işletim sistemine birkaç yenilik ve geliştirme eklemişti.

Lakin Windows 10’a gelen neredeyse her güncellemede olduğu gibi bu güncellemeden sonra da kullanıcılar birtakım sorunlarla karşılaşmaya başladı. Birçok platformda paylaşım yapan kullanıcılara göre son güncelleme, Windows 10’da ses sorunları ve veri kaybına yol açıyordu.

Ses sorunları can sıkıcı oluyor!

Yapılan çalışmalara göre Microsoft, Feedback Hub üzerinde yaptığı çalışmalarla pek çok kişinin bu sorunlarla doğrudan uğraştığını söylüyor.

Otomatik sürücü kaldırma konusunda da geniş bir yelpaze sunan Microsoft, herkese özgü bir yenilik ve denge ile ön plana çıkmaya devam ediyor. Ayrıcalıklar ve farklı yaklaşımlar için sizler de kendinize göre bir seçenek elde edebilir ve sorunların bir an önce son bulması için yeni yamayı indirebilirsiniz.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend