Uzaylılar Gerçekten Var Mı?

3 dakika


   Dünya dışı varlıkların hepsine uzaylı denilmektedir. Gerçekliği henüz bilimsel olarak kanıtlanmamıştır fakat uzaylıların olduğunu çağrıştıran ve çoğu kişinin onu gördüğünü iddia eden söylentilerinden bahsedeceğiz.

250.000 Senedir Var Olan Eser

   1973 senesinde Mures Nehri’nde 250.000 yaşında bir parça bulunmuştur. Bu parça uzaylıların en büyük kanıtının olduğu düşünülüyor. Gerçekten de bu eser dünya üzerinde en önemli UFO kanıtı olabilecek nitelikte. Sebebi, alüminyumdan üretilmiş olmasıdır. Bununla da bitmiyor, %90 alüminyum geri kalanı ise farklı metallerden oluşmaktadır. Alüminyum ve diğer metallerin kullanım zamanlarını düşündüğünüzde gerçekten hayrete düşebiliyorsunuz.

Açıklanamayan 51. Bölge Olayları

   ABD’de bulunan 51. Bölge’de konumlandırılan yeraltı üssü, yıllarca gizlenmiştir. Gizli kalan bunca yılın ardından artık gizlenmiyor ve gözler önüne seriliyor. Dünyaya inen UFO’ların ve uzaylıların bu bölgeye getirilerek incelendiğini söylüyorlar. Uçuk iddialar da var fakat uzaylıların canlı olarak burada muhafaza edildiği de söylenilmekten esirgenmiyor.

Tassili n’Ajjer Platosu

   Sahra çölünde bulunan bu büyük plato, birçok araştırmacıların gizemli sonuçlar doğurmasına yardımcı olmuştur. Onlarca mağara ve mağaraların içerisinde resimler bulunmuştur. Bu mağaraların içerisindeki resimler M.Ö 8000 yılına dayanmaktadır. Çizilen resimlerin adeti 5000’e yakındır. 1976’da araştırmaya gelen bir grup resimleri analiz etmelerinin sonucunda, eski çağlarda yaşamış insanların evren dışı varlıklar ile iletişim halinde olduklarının kanısına varmışlardır.

Anonymous : “NASA Uzaylıların Varlığını Açıklayacak”

   Dünyaca ünlü olan Hack grubu Anonymous, geçtiğimiz zamanlarda NASA sözcülerinden olan Profesör Thomas Zurbuchen’in Nisan ayında yaptığı NASA toplantısında, Dünya dışı yaşamlarının varlığını ilan ettiğini söylüyor. Resmi olarak açıklanmalarını beklediklerini ve bunun çok yakında olacağını da yayınladılar.

Korkunç Açıklama! “Bulunan Mumyalar Uzaylı”

   Peru’da geçtiğimiz aylarda bulunmuş mumyalar üzerinde epeyce konuşulmuştu. Nazca kentindeki bir mağaranın içinde araştırmalara devam eden uzmanlar ise 3 parmaklı ve uzun kafatası yapısına sahip mumya bulmuşlardır. Mumyaların bulunduğu mağaralarda gizemli beyaz toz olduğunu belirten uzmanlar, bu keşfin ardından ikiye ayrıldı. Birçok bilim adamı ve yetkili mumyalanan buluntuların sahte olduğunu iddia etti. Ancak İngiliz basınına farklı zamanlarda konuşan diğer iki yetkili ise görüntülerin mumyalanmış bir uzaylılara ait olabildiğini söyledi. Dr. Edson “Araştırmaya dahil oldum ve yapılan incelemeler sonucunda mumyanın bazı noktalarının uzaylıya ait olabileceğini tespit ettim” dedi.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
milano

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend