Ünlü Sporcudan Yanlışlıkla Mahrem Görüntü Yayını!

2 dakika


Dövüşçü çiftin başına gelen talihsiz olay! Paige Vanzant eşiyle çekilmiş olan bazı müstehcen içerikli görüntüleri hiç tanımadığı bir numaraya gönderdi ve olaylar bu şekilde başlamış oldu. P. V. kocası Austin VanZant ile banyodaki çıplak fotoğrafını başka bir numaraya yanlışlıkla gönderdi. Kişi ile iletişime geçen ve ardından para isteğiyle karşılaşan P. V.polise başvurmak zorunda kaldı.

Polis de P. V.’den para isteyen özel fotoğraflarını silmeyen kişinin peşinde. Hatta kişi fotoğrafları internete de yaymış durumda.

DİKKATSİZLİK BAŞINA İŞ AÇTI!

UFC’de yarışan ünlü ve genç dövüşçü karantina sürecini verimli geçirmek için elinden geleni yapıyor ve ringlere dönmeyi dört gözle bekliyor. P. V. Evde de spor yapmaya devam ederken aynı zamanda çok konuşulacak fotoğraflara ve videolara da imza atıyor. Son olarak P. V. Kendisi gibi dövüşçü olan kocası ile birlikte çıplak bir şekilde banyoya girdi ve burada spor yaptı. Bu görüntüleri farkında olmadan hiç tanımadığı birisine atan 26 yaşındaki sporcu çok zor durumda kaldı.

Kocası Austin ile 2017 yılında evlenen ve mutlu bir yaşantıları olan P. V. Evinde kendisinin tek ya da kocası ile olan özel anları hem fotoğrafa almayı hem de videoya çekmeyi seviyor. Bunun yanında da paylaşım yapan başarılı dövüşçünün fotoğraflarına çok sayıda beğeni ve yorum geliyor.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend