Uğurcan’a Alinur Aktaş’tan Destek!

2 dakika


Uğurcan Esra Erol’un programına biyolojik babasını aramak için çıkmış ve annesinin söylediği her iki isim de Uğurcan Celepoğlu’nun babası çıkmamıştı. Bunun üzerine Bursa Belediye Başkanı canlı yayına bağlandı ve Uğurcan’a sahip çıktı.

13 yaşına gelene kadar Bursa’daki bir yetiştirme yurdunda büyüyen ve biyolojik babasını bilmediği için öğrenmeye Esra Erol’un programına gelen genç canlı yayına çıkma cesareti gösterdi fakat annesinin bu senin baban diyerek verdiği iki isim de babası çıkmadı.

Genç daha küçük yaşta hem de canlı yayında DNA testi sonucu şoku yaşarken kendisini “tüm hayatım yalan üzerine kuruluymuş” diyerek ifade etti. Çok üzülen Uğurcan’ı gören Bursa Belediye Başkanı Alinur Aktaş yayına katıldı, Uğurcan’a iş sözü verdi ve şu sözleri söyledi: ” Uğurcan kardeşimizin durumunu bana çalışma arkadaşlarım not geçti. Çok üzüldüm, gerçekten çok bu yaşta bir çocuk için çok zor durum.

Fakat biz sokakları ve caddeleri altın döşeyelim, kıymeti yok. Önemi olan hayatları kurtarmak. Uğurcan kardeşimizin bir işi olsun bir aşı olsun, kendi ayakları üzerinde dursun. Biz bu anlamda sizin de vesilenizle inşallah onun güzel bir işi olması konusunda biz elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz.” Ardından da büyük iyiliklere vesile olduğu için Esra Erol’a teşekkür eden Bursa Belediye Başkanı bir nebze olsun Uğurcan’ı gülümsetmeyi başarmış oldu.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend