Ücretsiz İndirilen GTA V, İki Saat Oynamazsanız Siliniyor Mu?

2 dakika


Geçtiğimiz günlerde ücretsiz olarak dağıtılan ve Epic Games tarafından sunulan GTA 5, herkesin ilgisini çekmiş ve yoğun bir indirme sürecine girilmişti. Oyunla ilgili bazı kişilerin beklentisi de gerçekten oyunu aşar vaziyette oldu.

Peki ama bu oyun oynamayınca siliniyor mu? Bu konu herkes için önemli olmaya başladı. Çünkü bazı kullanıcılar, oyunu iki saat boyunca oynamadıklarını ve silindiklerini gördü. Bu ya bir güncelleme durumu sorunu ya da böyle bir şey var. Peki ama gerçek nedir? Gelin biraz üzerine gidelim.

Epic Games GTA 5’i ücretsiz indirmeye izin vermişti!

Herkesin keyifle oynadığı GTA 5 için ücretsiz indirme imkanı tanıyan Epic Games, oldukça etkili bir oyun deneyimi yaşatıyor ve bizler için de vazgeçilmeyecek bir seçenek oluşturuyor diyebiliriz. Bu yüzden de yapılacak olan her türlü güncellemeleri kendi içinde değerlendiriyor dersek yanlış olmayacaktır.

Rakip oyun platformları ile doğrudan rekabet eden Epic Games, son bir yılı aşkın bir süre içerisinde geniş ölçekli bir oyun sistemi kurdu. Oyuncular pek çok oyunu bugüne kadar rahat rahat ücretsiz bir şekilde Epic Games mağazası üzerinden indirmeye devam etti. Bu da son hediye oldu şuana kadar. Oldukça da beğenildi doğrusu.

GTA 5’i iki saat oynamayınca siliniyor mu?

Bu soruya bakacak olursak daha önce hiç bu tarz bir soru sorulmadığını söyleyebiliriz. Belki de bazı oyuncuların ücretsiz sunulan bu oyundan dolayı merakı arttı. Bu konuda sıkça sorulan sorular sayfasına bakınca, ücretsiz olarak dahi indirilen bir oyunun hep mağazada kütüphanede kalacağını söyleyen Epic Games, bu konuda hiçbir sorun oluşmadığını ve oluşmayacağını söylüyor. Açıklama tam olarak şu şekilde devam ediyor:

“Ücretsiz bir oyun edindikten sonra oyun hep sizin olarak kalır. Geri geldiğinizde oyunu hesabınızda göremezseniz lütfen birden fazla hesabınız olup olmadığını kontrol edin. Bir @gmail.com e-posta adresi kullanarak Epic hesabı oluşturduysanız, Gmail parolanızı kullanarak doğrudan o hesapta oturum açın; Google oturum açma düğmesinin kullanılması, hesap aynı @gmail.com e-posta adresine bağlı olsa bile…”


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
1
üzgün
çok iyi çok iyi
1
çok iyi
kötü kötü
1
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend