Türk Teknoloji Şirketinden Büyük Sosyal Mesafe Ürünü!

2 dakika


Teknolojik şirketler arasında önemli bir yere sahip olan yerli teknoloji firmaları, herkes için etkili bir çalışma sunuyor. Türk teknoloji şirketlerinden olan Thread in Motion, yeni nesil bir akıllı bileklik yaptı ve bu bileklik ile sosyal mesafe konusuna değindi.

Bu sayede koronavirüs önlemleri aktif oldukta bu bileklik ortalama 1.5 metrelik sosyal mesafeyi kontrol ediyor. Bu yüzden de bu ürün giyilebilir teknoloji ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Bu ürünün şirket bazlı olarak ilerlemesi de herkes için önemli bir denge yaratıyor. Aşama aşama büyüyen ve hızlı bir şekilde ortaya çıkarılabilen seçenekler, genel olarak büyük bir hizmet sunuyor.

Teknoloji firmalarının geleneksel olarak sürdürdüğü şeyler vardır. Bunlar arasında sosyal mesafe büyük önem arz ediyor. Bizler de bu süreçleri kendine göre kullanıyor ve büyük bir kitleye hitap ediyoruz. Sitemizde Tam Sayfa ailesi olarak güncel bilgileri sizlere sunmaya tüm hızımızla devam ediyoruz.

Teknoloji şirketleri konusunda ön plana çıkarılan bu yeni nesil bileklik, herkese güzel ve farklı bir kullanım ortamı yaratacak aslında. Sadece belirli bir giriş ve kolay bir kullanım yeterli olacaktır. Sizinle ilgili değişmeyen ve büyüyen bütün seçenekleri ve farklı yaklaşımları ortaya çıkaran bu ürün için tek yapmanız gereken sosyal mesafe bilekliği ile ilgili olarak kendinizi bu alanda mutlu etmeniz ve ürüne göz atmanız olacaktır.

Skadi ismiyle satışa sunulan bu ürün, Türk teknoloji şirketleri arasında önemli bir yere ulaşıyor. Ülkemizden 8 farklı ülkeye ihracat yapan Skadi, tüketicinin beğenisine sunularak çok fazla kişiye ulaşıyor. Akıllı bilekleri yıl sonuna kadar 50 farklı ülkeye ihraç edecek olan Skadi, bu konuda gerçek bir sosyal mesafe canavarı oluyor.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend