Telegram’a Görüntülü Görüşme Geldi!

2 dakika


Son dönemlerin en çok kullanılan kriptolu mesajlaşma uygulamalarından olan Telegram, özellikle gizli görüşmeler ya da benzeri güvenli görüşmeler için olmazsa olmaz yerlerde bulunuyor. Bu konu aktif uygulamaların arasında yer aldığı için uzun süredir değişken ve farklı bir yapıda hizmet sunuyor diyebiliriz.

Bu konuya dair şunu söylemek gerekiyor ki, iOs kullanıcıları için Telegram’a görüntülü görüşme özelliği geldi. Bu da Beta sürüme eklendi. Beta sürüm herkes için daha farklı ve daha etkili bir çalışma yaratıyor ve bu aşamalarda organize edilen bütün seçimler karşımıza çıkıyor.

Piyasadaki en gelişmiş anlık mesajlaşma uygulamalarının başında yer alan Telegram, fonksiyonel olarak da oldukça güçlü ve hızlı bir yapıda hizmet veriyor. Bu yüzden de aktif olarak seçimlerin tamamını takip edebiliyor ve kullanımları kendi içinde değerlendirebiliyoruz.

Telegram görüntülü görüşme nasıl aktif edilir?

Koronavirüs salgını dönemi uzaktan eğitim özellikleri için ve görüntülü görüşme seçenekleri için oldukça fazla ilgi gören telegram, bu konuda da yeni özelliği ile duyuru yapmaya devam ediyor.

Görüntülü görüşme için ayarlar kısmına girin ve deneysel özellik bölümünü aktif edin. Sonrasında zaten süreç hızlanacak ve kendinize göre en etkili seçimleri yapmış ve ortaya çıkarmış olacaksınız. Uygulamanın profil bölümünde yer alan görüntülü arama kısmına girdikten sonra işler değişmiş olacak. Burada unutmamanız gereken şey ise arama yapılmak istenen kişinin bu adımları aktif etmiş olması oluyor.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend