Tek Şarjla Haftalarca Pil Ömrüne Hazır Mısınız? Nokia 150 Çıktı!

2 dakika


Özellikle teknolojik gelişmelerin sürekli yeni bir hızla yükseldiği günümüzde, herkes çok daha iyi ve çok daha etkili bir çalışma mantığı ile karşımıza çıkıyor. Bu süreçte markalar da kendi değişimini ve devrimini yapmak için adeta farklı stratejiler ile ilerlemeye devam ediyor. Bu süreçler dahilinde organize edilen ürünlerden biri de Nokia tarafından geliyor. Nokia bu konuda gerçekten büyük bir atak yapıyor ve haftalarca şarj ömrü sunmayı vaat ettiği bir telefonla karşımıza çıkıyor. Haftalarca Pil ömrü sunacak olan Nokia 125 ve Nokia 150 oldukça önemli bir yapıda hizmet sunuyor diyebiliriz. Daha rahat ve özverili bir kullanım için bunca şarja kim hayır diyebilir ki?

Nokia 125 Tam Bir İş Telefonu

Cihaz özellikle tuşlu telefon olarak tam bir iş telefonu moduyla kullanılıyor ve herkes için de vazgeçilmez bir seçenek yaratıyor. Aşamaların ve amaçların daimi olarak büyümesi ve aktif bir yenilik ile bizlere çözüm üretmesi durumu da gayet önemli oluyor. Çünkü Nokia, her zaman için kalitesi ve dayanıklılığı ile ön plana çıkmış bir marka. Haliyle Türk insanını da buradan cezbediyor idi yıllarca. Taki akıllı telefonlar çıkana kadar. Sonrasında bu furyaya ayak uyduramayınca gerçekten de model olarak büyük bir yıkıma uğradı ve marka değeri sürekli düşüşe geçti. Şimdi de bazı nostaljik ürünleri canlandırarak kendine has bir ilerleme sunmayı planlıyor ve bu korona sürecinde belki de yeni bir hamleye giriyor.

Nokia 150 Tasarımı İse Biraz Daha Renkli

Bu cihaz ise özellik olarak daha renkli ve daha estetik bir yapıya sahip. Bu ürünün ötekinden farkı ise bir mp3 çalar özelliğine sahip olması. Bu sayede ihtiyaç halinde cihazı bir mp3 çalar olarak da kullanabileceksiniz. nun dışında her iki telefon da Snake gibi bir dizi klasik oyun, kablosuz FM radyo, tek bir şarjla haftalarca pil ömrü vaat eden 1020mAh batarya ve Nokia Serisi 30+ İşletim Sistemi gibi özelliklerle geliyor.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend