Taha Duymaz’ın Anlattıkları Herkesi Etkiledi

2 dakika


Köyde yaşayan ve köy evinin mutfağındaki videoları ile çok kısa süre içerisinde beş yüz bin takipçiye ulaşmayı başaran 17 yaşındaki genç Taha Duymaz, yeterli imkanlara sahip olmadığı için para biriktirerek 3 malzeme aldığını ve o malzemeler ile farklı yemekler yapmaya çalıştığını söyledi ve anlattıkları ile herkesi duygulandırdı.

17 yaşındaki Taha Duymaz, Hatay’ın Yayladağı ilçesi Güveççi Köyü’nde yaşıyor ve kendi köyündeki küçük mutfağında yemek videoları çekiyor ve bunları bizimle paylaşıyor. Bu şekilde tanınan Taha Duymaz, hayallerini anlatarak ailesinden ve 12 kardeşinden bahsetti.  

“ÇOK ZOR GÜNLER GEÇİRDİM, KENDİMİ EVE HAPSETTİM”

17 yaşındaki Taha Duymaz Posta’ya röportaj verdi. Maddi sıkıntılar yaşadığını ve bu yüzden de okula gidemediğini söyleyen Taha Duymaz: “Arabaya binemiyorum küçüklüğümden beri. Başım dönüyor, midem bulanıyor. Hep zorla bindirildim arabaya. Komşumuzun bir akrabası, bu sorunumu çözmem için bana şehirde psikolog ayarladı. Onun ilk randevusu için çıktım sadece köyden ve o randevuya bir hafta kala arabaya bineceğim diye sürekli kusmaya başladım.

Bir kere gittim doktora, bir daha gidemedim. Yıllarca doktora gitmedim, hastalanınca hep kendi kendimi tedavi ettim. Bahsettiğim komşumuzun götürdüğü doktor ilaçlar verdi, “Düzenli gel” dedi, gidemedim. Çok zor günler geçirdim. Köyden çıkmıyorum, kendimi eve hapsettim. Küçüklüğümden beri duygusalım, bu da aslında okula gidemememin bir nedeni. Ben evden çıkmadığım için pek arkadaşım yok, zaten benim yaşımda olanlar da okula gidiyor” ifadelerine de yer verdi.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend