Survivor Semih Öztürk’ten Şok Açıklamalar!

2 dakika


Survivor yarışmacılarından bazıları yarışmadan elendikten sonra hem çok izlenen bir yarışma olan survivor ile ilgili konuşmak hem de sevenlerini hayatlarına dahil edebilmek ve daha çok paylaşımda bulunabilmek için youtube kanalı açmaktadırlar. Semih Öztürk de bunlardan birisi. Semih Öztürk takipçilerinden soru sormalarını istedi ve bu soruları yanıtladı. Bu sorulardan ikisi din ile alakalı konulardandı.

Birincisi adada namaz kılmak gibi ibadetlerin yapılıp yapılamadığı bir diğeri ise oruç tutulabilip tutulamadığı idi. Semih Öztürk bu sorulara şu şekilde cevap verdi: dini kurallara uygun bir şekilde adanın bir köşesinde namaz kılanlar vardı. Zaten kendinizi dinlemek için çok fazla vaktiniz olacak. Gidecek arkadaşlara da öneririm dedi fakat isim vermedi. Bu durumda kendisinin de kılıp kılmadığı merak konusu oldu.

Diğer konuda ise verdiği cevap oruç tutmak yasak gibi bir şey yok tabii ki fakat adada oruç tutan kişiye özel bir ayrıcalık tanınmaz şeklinde oldu. Yani adada iken oruç tutmanın Allah ile kişi arasında olduğunu söyledi. Adada iken oruç tutmak aslında güzel bir şey olabilir çünkü manevi olarak çok fazla güce ihtiyacın oluyor diye de ekledi.

Orada kalabilmek için gerçekten ciddi bir güce ihtiyaç var çünkü yarışmacılar hem açlıkla hem de psikolojik anlamda büyük bir savaş veriyor ama böyle bir durumda orucu açmak için bana şu yiyeceği verin gibi bir ayrıcalık sağlanamıyor ne yazık ki. Su ile tuttuğunuz orucu açmak durumunda kalıyorsunuz diye de ekledi.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend