Slack iPhone Tasarımı Bir Anda Sıfırlandı!

2 dakika


Özellikle teknolojik işleyişin kontrolünü sağlayan ve iş yönetimi konusunda daha etkili ve özel bir yapıda ilerleme yapan Slack uygulaması, kişilerle ilgili ilişkilerini çok daha etkin ve yenilikçi bir yapıda ön plana çıkarıyor. Bu yüzden de pek çok ekip tarafından yoğun bir şekilde kullanılıyor. Bu kullanım hem bizler için hem de özellikle iş yükünü daha dengeli hale getirmek isteyenler için büyük bir seçenek sunmakta. Peki ama Slack bu konuda nasıl bir uygulama?

Popüler ekip içi iletişim uygulaması olan Slack, sürekli yenileniyor!

iPhone ile ilgili olarak yeniliğini duyuran Slack, ara yüz konusunda da beklentilerin tamamını kendi içinde değerlendiriyor ve ön plana çıkarmaya tüm hızı ile devam ediyor. Bu yüzden de iş yerlerinde ekipler arası iletişimi çok daha iyi bir seviyede yapıyor diyebiliriz.

Dokuman paylaşımından tutun da video iletişimi ve mesajlaşma gibi seçenekler için daha etkili bir çalışma sunan Slack, işleyiş kontrolü için de olmazsa olmaz bir yapıda hizmet sunuyor diyebiliriz. Geçtiğimiz ay içerisinde bazı masa üstü düzenlemelerini yapan Slack, artık iPhone ile ilgili düzenlemelerini de karşımıza çıkarıyor.

iPhone Slack güncellemesi yayınlandı!

iPhone için düzenli bir güncelleme yayınlayan Slack, bu konuya dair de geniş bir çalışma mantığı üretiyor ve herkes için daha dengeli ve kolay kullanım hacmini ön plana çıkarıyor. Bu yüzden de bireysel bir yapıda ve beklenti içerisinde değişen her bir çözümü sizler de rahatlıkla kullanabiliyor ve ön plana çıkarabiliyorsunuz.

Pek çoğu için gezinme çubuğunun konumlandığı görülürken, aynı zamanda da kişisel özverili yaklaşımlar da burada bir denge ve yenilik üretiyor diyebiliriz. Gün içinde daha rahat iletişim kurmak ve özellikle anlık mesajlaşma durumlarını ortaya çıkarmak için bu yapıyı da kendimize göre inşa edebiliyoruz. Slack iPhone üzerinde işte bu düzenlemeleri getiriyor ve herkese daha kolay bir kullanım özelliği sunuyor.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend