Sivilce Tedavisi İçin En Etkili Kremler 2020

2 dakika


Sivilce tedavisi en zor tedaviler arasında yerini alıyor. İnsanlar onlarca yıldır sivilce sorunları ile uğraşıyor ve bunun kesin bir tedavisi henüz tam olarak bulunmuş değil. Bazı hap türevi yüksek dozda A vitamini içeren ilaçlar sivilce tedavisinde ömür boyu kesin ve kalıcı bir çözüm olsa da ağır tedaviler olduğundan dolayı çoğu insanda uygulanmıyor.

Birçok insan en iyi sivilce kremleri 2020 araması yaparak en iyi krem adlarına ulaşmak istiyor ama maalesef genelde gereksiz ve işe yaramayan hep aynı krem isimlerini görüyor. Pek bilinmeyen ve dermotologların sadece ağır sivilce vakalarında uyguladığı sivilce kremlerini tek sayfada topladık.

Clindoxyl

Topikal bir krem olan Clindoxyl fiyatı ile 50 TL’nin üzerinde olabilir. Ancak sivilce tedavisinde en etkili kremlerden bir tanesidir. Sivilceli cilde uygulandıktan sonra mutlaka beyaz ve pahalı olmayan kıyafet giyilmesi önerilir. Beyazlatıcı ve ağartıcı bir etki yarattığından kıyafetleriniz leke olabilir. Kremin az-orta vakalarda 1 ay – 2 ay aralığında, şiddetli vakalarda ise 3+ ay kullanıldığı bilinmektedir. Ancak kremi kendiniz alıp sürmeyin, doktora bu kremin adını sorarak size uygunsa vermesini isteyin ve kullanın.

Azelderm

En iyi siyah nokta kremi ve en iyi kahverengi nokta kremi olarak da satılan Azelderm %20 azeleik asit içermektedir. Sivilce oluşturan bakteriye karşı etken maddesi ile hem sivilce oluşumunu engeller vemevcut sivilceleri yo eder, aynı zamanda lekeleri ortadan kaldırmada en iyi ve en etkili kremlerden bir tanesidir..

Bu 2 krem genellikle ağır vakalarda uygulanır. Benzer kremler olmasına rağmen özellikle bu listede adını vermediğimiz bir krem şiddetli reaksiyonlara sebep olduğu için bu 2 kremin etkili olarak ikisinin ağır vakalarda 3 ay kullanılması durumunda bile çok iyi sonuç alındığı bilinmektedir.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
admin

tamsayfa.com kurucusu

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend