Şeyma Subaşı ve Acun Gafı!

2 dakika


Yaptığı her hareket gündem olan Şeyma Subaşı sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı hikayesi ile magazin gündeminin başına oturmayı başardı. Eski aylara ait bir fotoğraf paylaşan Şeyma Subaşı’nın fotoğrafında eski eşi Acun Ilıcalı, kızı Melisa Ilıcalı ve kendisi bulunuyor. Şeyma Subaşı aynı zamanda not olarak da İngilizce cümleler ile  “Hayatımızda olduğun için çok şanslıyım” dedi.

Şeyma Subaşı şu günlerde İtalyan sevgilisi Guido Senia ilel birlikte İzmir’de tatil yapmakta. Şeyma Subaşı eski eşinin 51. Yaş gününü kutlamayı unutmadı ve instagram hesabı üzerinden paylaşım yaptı.

“DÜNYANIN EN SEVİMLİ EN BAŞARILI BABASI”

Şeyma Subaşı paylaşmış olduğu hikayesinde İngilizce olarak: “Benim biricik, bir bebek kadar nazik babam. Dünyanın en sevimli ve en başarılı babası. İyi ki doğdun ve çok daha başarılı olacağın bir yıl diliyorum. Hayatımızda olduğun için çok şanslıyım” diyerek Acun Ilıcalı’yı kutladı.

ACUN, ŞEYMA’NIN ANNELİĞİNE ÖVGÜ YAĞDIRMIŞTI

Geçen gün Acun Ilıcalı Cüneyt Özdemir’in canlı yayınında: “Melisa’nın bu enerjisini ve neşesini Şeyma’dan aldığını düşünüyorum. Şeyma’nın çok iyi bir anne; çocuğuna bağlı, tutkulu olduğunu düşünüyorum. Her dakika FaceTime’dan bağlanarak konuşuyorlar. Biz ayrılmış olabiliriz ama burada mühim olan o çocuğun geleceği ve mutluluğu. İkimizde bu özeni gösteriyoruz. O konuda da Şeyma’nın hakkını hiç yemem. Melisa’ya olan ilgisi ve verdiği enerji Melisa üzerinde olumlu bir etki yarattı. Bence mutlu bir evlat yetiştiriyoruz. İkimizinde bu konuda çabası büyük” diyerek Şeyma Subaşı’na büyük övgüler yağdırmıştı.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend