Şeyma Subaşı Ülkemizin Korona Yasaklarına Uymuyor!

1 dakika


Acun Ilıcalı’nın evli olduğu dönemde Acun Ilıcalı ile ilişki yaşaması ve hatta çocuk yapmasıyla hayatımıza dahil olan Şeyma Subaşı ilişkilerinin üzerinden 9 yıl geçtikten sonra evlenmeleri ve tam bir yıl sonra boşanmaları ile de gündemimize oturmuştu. Şeyma Subaşı, ayrıldıktan kısa süre sonra eski bir arkadaşı olan İtalyan Guido Senia ile çıkmaya başlamıştı. Korona virüs salgını nedeni ile uygulanan yasaklar ve karantina sürecini birlikte geçiren ikili hakkında Şeyma Subaşı, Ramazan ayında kendisinin oruç tuttuğunu hatta İtalyan sevgilisinin de yemek yemeyip sadece su içerek ona eşlik ettiğini belirterek her hareketiyle olduğu gibi tüm dikkatleri tekrardan üzerine çekmeyi başarmıştı.

Çift Şeyma Subaşı’nın evinde yani İstanbul’da duruyorlardı fakat geçtiğimiz günlerde özellikle büyükşehirlerde olan şehirlerarası yasağa uymayarak Şeyma Subaşı ve Guido Senia’nın Çeşme’ye gittikleri konuşulmaya başlanmıştı. Şeyma Subaşı da bir paylaşım yaparak tüm bu söylentileri resmen doğruladı. Hikayesinde de eski paylaşımlarını tekrardan yaptığı sıkı takipçilerinin gözünden kaçmayan Şeyma Subaşı İzmir’de olduklarını gizlemeye mi çalışıyor sorusunu akıllara getirdi.

İzmir’deler mi değiller mi kesin olarak bizim bir şey söylememiz ne kadar doğru olmasa da size önerimiz ve sizden ricamız dışarı çıkmamanız yönünde olacak. Sağlıkla kalın!


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend