Savcılıktan Şok Netflix Kararı! Aşk 101 Dizisinde Sonuç Belli Oldu!

1 dakika


Geçtiğimiz haftalarda Netflix’te yayına başlayan Aşk 101 dizisi hakkında CİMER’e çok sayıda gençleri eşcinselliğe teşvik ettiğine dair şikayetler geldi. Şikayetler gelince de Savcılık bu dizi ile ilgili yapılan şikayetlere bakarak bir karar verdi. Verilen kararda dizi hakkında soruşturmaya yer yoktur açıklaması yapıldı.

Yapılan açıklamaya göre bahsedilen dizi ile ilgili olarak yayınlandığı platform ücretli bir platform olduğu, ancak isteyenlerin bu platforma belirli bir ücret karşılığı üye olduktan sonra izleyebildikleri için istemeyen kişilerin izlememe hakları bulunduğundan gençleri eşcinselliğe teşvik etmediğini ve yapılan ihbarın değerlendirmeye alınmasının gerekli olmadığı kararını belirtti.

Aşk 101 Dizisinin Konusu

Aşk 101 dizisinde bir liseli genç grubun 1998 yılında geçen anılarını anlatıyor. Oyuncu kadrosu olarak Aşk 101 kadrosunda yer alan oyuncular Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı gibi isimler yer almaktadır.

Bize kalırsa o yaş grubundaki gençler kendi kararlarını ve tercihlerini belirtmekte özgür olduklarından ayrıca da bunun kararını alabilecek olgunlukta olduklarından verilen karar yerindedir. Bu şekilde düşünmeyen kişilerin de savcılığın belirttiği gibi ücretli üyelik olan Netflix platformuna üye olmamaları yeterlidir.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend