Şahan Gökbakar Koronavirüs Kapan Çalışanı Kovdu Mu?

2 dakika


Şahan Gökbakar’ın şirketinde çalışan birisinin koronavirüs kaptığı iddia edildi. Bunun üzerine Şahan Gökbakar’ın da işten attığı söylentileri ortaya çıktı. Şahan Gökbahar da sosyal medya hesabı üzerinden açmış olduğu canlı yayın ile tüm bu iddiaların yalan olduğunu çok kesin bir dil ile ifade etti.  

Şahan Gökbakar Çamaşırhane Film Şirketi’ni Togan Gökbakar ile birlikte kurmuştu. S. D. isimli bir çalışanın koronavirüs kaptığı iddia edildi ve ardından bu kişiyi işten kovdukları söylentileri ortaya atıldı. Bu haber magazine resmen bir bomba etkisi yarattı. Şahan Gökbakar instagram üzerinden bir canlı yayın açarak tüm bu iddialara cevap verdi.

“GÜVENLİK HİZMETİNİ BİR ŞİRKETTEN ALIYORUZ”

Şahan Gökbakar açıklamalarında: “Çamaşırhane filmin kendi çalışanları listesinde güvenlik görevlisi bulunmamaktadır. Biz bu hizmeti dışarıdan alıyoruz. Güvenlik şirketiyle anlaşma yaparak o şirkete bağlı 3 ayrı güvenlik görevlisi oluşturuyor. Bu arkadaşların bazıları uzun bazıları kısa çalışıyor. Bu personelin tüm sorumluluğu o şirkete bağlı” şeklinde konuştu.

“KORONAVİRÜSÜN BAŞLANGICINDAN BERİ TÜM PERSONELLER MAAŞLARINI ALMAYA DEVAM ETTİ”

Bunun dışında Ş. Gökbakar konuşmalarına şu ifadeleri ekledi: “Ben koronavirüsün başlangıcında Çamaşırhane’deki tüm arkadaşların maaşlarını aynı şekilde ödemeye devam edeceğim demiştim. Bunu da dipnot olarak geçiyorum. Herkes maaşını aldı. Aynı zamanda ben bizzat bizim şirketimizde bordrolu olmayan güvenliğinin de maaşını alıp almadığını sorguladım. Maaşı veriyoruz size ödüyorlar mı diye! Durum bu. Herhangi bir güvenlik görevlisi bizim şirketimizde çalışmıyor.”


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend