Sadece Zeki İnsanların Bildiği Gerçekler

2 dakika


Zeki insanlar her zaman diğerlerinden üstündür. İnsanların her biri farklı düşüncelere sahiptir. Ancak bazı insanlar özellikle bazı iddialara hemen inanabilecek yapıdadır ve zeki olmadıkları için bir şeyleri mantıklı bir şekilde sorgulama yoluna gitmezler. Giderek daha fazla gelişen dünyada insanların her şeyi daha fazla sorgulaması gerekirken, günümüzde sorgulama yapan insan sayısı bir o kadar artmıştır.

Aramızda Uzaylılar Yok

Aramızda görünmez boyutlarda uzaylılar olduğu iddiasına hiçbir zeki insanı inandırmak mümkün değildir. Aramızda uzaylılar olduğu iddiası bilimsel olarak hiçbir şekilde kanıtlanmamış, hiçbir zaman bu varlıkların Dünya’da bizimle beraber yaşadıklarına dair bir kanıt gösterilememiştir. Bu varlıkların görünmez olsalar bile yapacak oldukları yapıların görünmesi gerektiği konusunda bilim adamları görüş bildirmişlerdir.

Antibakteriyel ve Antiviral Kavramı

Zeki olmayan insanlar bu 2 kelime arasında herhangi bir fark görmeyebilir. Ancak antibakteriyel demek bakterilere karşı demek iken, antiviral ise virüslere karşı anlamını taşımaktadır. Corona virüsü bir virüs olduğu için antibakteriyel jeller ve sıvılar corona virüsü üzerinde etkili değildir, aynı şekilde antiviral sıvılar bakteriler üzerinde etkili değildir.

Aslında Kader Yoktur

Bir insan kendisini bile bile bir arabanın önüne attığı zaman buna “kaderi buydu” demek yanlıştır. Çoğu insan kadere inanmıyor olmasına rağmen özellikle insanların kendi kaderlerini kendi yaratarak düzeltebilecek ve bozabilecek oldukları düşünülmektedir. Zeki insanlar kadere inanarak bir şeyleri boş vermez ve bir şeyleri çabalamak için çalışırlar.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
admin

tamsayfa.com kurucusu

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend