Pentagon’un UFO Programı Ve Uzaylılar

2 dakika


ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) 1952 yılından beri gizli bir UFO programı üzerinde çalışıyor. En azından böyle bir programın olduğu bugüne kadar sık sık gündeme geldi ve sık sık bu konuda Pentagon tarafından büyük başarılar elde edilmiş olabileceği, ancak bu bilgilerin gizli kaldığından söz edildi.

Bir süre önce Pentagon tarafından Dünya’da çekilmiş olan “bilinmeyen uçan nesneler” adı altında UFO adıyla paylaşılan video görüntülerinden hemen sonra Pentagon’un bu gizli programı daha fazla gündeme gelmeye başladı.

ABD’de devam eden çalışmalarda Pentagon’un bugüne kadar UFO programında uzaylılar ile temasa geçme, tanınmayan UFO’lar ile ilgili yakalama, takip ve benzer adımlar atmak gibi görevler edindiği iddiaları sık sık gündeme getirildi.

1947 Yılından Beri Devam Ediyor

İddialara göre Pentagon’un ilk gizli görevleri arasında yer alan UFO görevinin 1947 yılından beri devam ettiği tahmin ediliyor. Ancak uzmanlar yaptıkları açıklamalarda bu program ile ilgili detayların çok gizli tutulduğuna, bu sebeple herhangi bir kesin bilgi edinmenin maalesef mümkün olmadığına değiniyorlar.

1947 yılında temelleri atıldığı düşünülen Pentagon’un UFO programının özellikle 2020 yılında çok daha fazla ilerlemesi, daha çok sayıda araştırmalar yapması ve bunların bir kısmının 51. Bölge olarak bilinen bölgede yapıldığı yönünde açıklamalar bulunmakta.

Gelecek ne gösterir bilinmez ancak Pentagon’un UFO programını pek açıklayası yok gibi görünüyor. Bunun sebeplerinden birisinin insanları bir anda korkutmamak, olası kargaşaya ve beklenmedik gelişmelere sebep olmamak ve korkuyu yaymamak olduğuna kesin gözüyle bakılmakta.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
admin

tamsayfa.com kurucusu

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend