Oyuncu Onur Saylak Üçüncü Defa Baba Olmaya Hazırlanıyor!

2 dakika


Oyuncu Onur Saylak Tuba Büyüküstün ile 2012 yılında Paris’te Konsoloslukta evlenmişlerdi. Evliliklerinin meyvesi olarak eşi Tuba Büyüküstün iki tane kız bebek doğumu yapmıştı. Daha sonra anlaşamamışlar ve ayrılmışlar idi.  Oyuncu Onur Saylak yaklaşık 3 yıldır da menajer olan Gözde Yılmaz ile aşk yaşamaya başlamıştı. 3 yılın sonunda Onur Saylak’ın menajer sevgilisi Gözde Yılmaz’ın hamile olduğu ortaya çıktı.

2017 yılında iken Tuba Büyüküstün ile boşanan Onur Saylak’ın ikiz çocuklarının velayeti mahkeme tarafından annelerine verilmişti.  Boşanmalarının üzerinden belli bir süre geçtikten sonra menajer Gözde Yılmaz ile adı anılmaya başlanan ünlü oyuncu Onur Saylak bu haberleri daha sonradan doğrulamıştı. İlişkilerinin üzerinden yaklaşık 3 yıl geçtikten sonra karantina sürecini de birlikte aynı evde geçirmeye başlamışlardı. Aradan kısa bir süre geçtikten sonra bu çiftin bir bebek sahibi olacağı haberi etrafta dolaşmaya başladı ve bu haber tüm magazin gündemini salladı.

ONUR SAYLAK ÜÇÜNCÜ KEZ BABA OLUYOR

3 yıldır menajerlik yapan Gözde Yılmaz ile iş hayatının aşka dönüşmesinden sonra bir ilişki yaşayan çift karantinada birlikte yaşamaya başladılar. Bu 3 yılın 2 yılında da zaten birlikte yaşamaya başlamışlardı. Son dönemde magazinde bomba etkisi yaratan hamilelik haberinden sonra ise yaptıkları açıklamalara bakılacak olursa çift yakın zaman içinde bir evlilik düşünmemekte. Gözde Yılmaz ise 2 aylık hamile.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend