Ölmeden önce izlenmesi gereken 5 bilim kurgu filmi

3 dakika


İzlenmesi gereken 5 bilim kurgu filmi sizler için derledik. En çok izlenilen ve beğenilen akıllardan gitmeyen bilim kurgu filmlerini listeledik ölmeden önce mutlaka izlemeniz gereken filmler için alta ki filmlere bakmanızı öneririz.

Yıldızlararası

Yakın bir gelecekte, tahıl ürünlerinin ölmesine neden olan bir küf yüzünden medeniyet gerileyerek tarım toplumu seviyesine düşmüştür. çiftçilik yapan bir aile babası şans eseri nasa’nın gizli üstüne gider ve uzayda yeni gezegen arama yolculuğu başlar

Ready Player One

2045 yılı sonlarında dünyada OASIS adındaki çok oyunculu çevrimiçi bir oyun, insanlara içerisinde yaşadıkları dünyadan kısa da olsa bir kurtuluş sunmaktadır. sanal dünyanın yeni sahibi olmak için buradaki oyuncuların kıyasıya maç yapar ve yarışmayı kazanan sanal dünyanın mirasını alır

Avengers: Sonsuzluk Savaşı

Sonsuzluk taşlarını peşine düşen Thanos, şu zamana kadar dünyanın uğradığı en büyük tehdidi oluşturmuştur. marvelin birçok kahramanı bu filmde yer almaktadır şimdiye kadar 4 bölüm yayınlandı heyecan aksiyon bilim kurgu ailecek izlenmesi gereken filim arasında yer alıyor.

Yarının Sınırında

Yakın gelecekte dünyayı ele geçiren Mimics adlı uzaylı birliği, birçok büyük şehri yok eder ve milyonlarca insanı ölümün eşiğinde bekletir. Dünyada hiçbir ordu, onların hızına, silahlarının gücüne ve de en önemlisi telepati yoluyla emir verme ve uygulama güçlerine ulaşamaz. Subay Bill Cage böyle bir göreve hiç gitmemiştir ve başına geleceklerden habersiz intihar görevine gider. Ve kısa süre içinde ölür ama her öldüğü sırada olay başa sarar ve tekrar ölene kadar devam eder.

Alita: Savaş Meleği

Alita , kim olduğunu veya nereden geldiğini bilmediği bir halde, tanımadığı bir gelecekte uyanır. Şefkatli bir doktor olan Ido onu yanına alır ve cyborg görüntüsünün altında olağanüstü bir geçmişe sahip genç bir kadının kalbi ve ruhu olduğunu fark eder. Alita, geçmişine dair bir ipucu elde eder. Tehlikeli insanlarla karşı karşıya olan Alita, arkadaşlarının, ailesinin ve dünyasının kurtarılmasında kilit rol oynayacaktır.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
admin

tamsayfa.com kurucusu

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend