Netflix’te Bayramda İzlenebilecek En İyi 4 Film

2 dakika


Bayram süreci boyunca can sıkıntısına iyi gelmesi için en iyi şeylerden bir tanesi Netflix olacak. İnsanlar Netflix yayınlarını açacaklar ve birkaç saat boyunca istedikleri şekilde dinlenerek vakit geçirecekler. Teknoloji çağında can sıkıntısını azaltmak mümkün iken, aynı zamanda bazen en iyi filmleri aramak can sıkıcı olabiliyor.

Bizde siz bayramda uğraşmayın diye 4 gün boyunca her gün için 1 film önerisinde bulunalım dedik.

I Am Mother – Bilim Kurgu

Bilimkurgu filmlerini sevmeyen izleyiciler bile bu filmi izlediklerinde mutlu olurlar. Bir robot anne, bir gerçek çocuk. İnsanları öldüren robotların olduğu bir dünyada, bir robot bir çocuğa annelik yapar. Onu korumaya çalışır ve bu şekilde kodlanmıştır. Ancak diğer insanların ölmesine sebep olan bu sözde anne robot, insanlığın temeli ile oynamakta, diğer robotlar ile insanlığın sonunu getireceklerini düşünmeden hareket etmektedir.

Yetiştirip büyüttüğü çocuk ya onun sonu olacak, ya da dünyayı robotların ele geçirmesine müsade edecektir.

Tau – Bilim Kurgu

Yine en iyi bilimkurgu filmleri arasında yer alabilecek ender filmlerden bir tanesi olan Tau, başarılı bir iş insanının bir proje üzerinde çalışmasını ve bu proje için insanları öldürmeyi konu alıyor. En son yakaladığı denek bir gece kulübünde çalışan kadın ise bir anda bu cani iş adamının evinde hapsolmuş şekilde kendisini buluyor.

Bir yapay zekalı robot adamın evinin tamamını kontrol ediyor ve kaçmak mümkün görünmüyor. Ancak yapay zeka sonuçta kandırılabilir bir yapıda. Genç kadın kurtulmak için yapay zekayla iş birliği içerisinde olmak zorundadır.

6 Underground – Gerilim

Bir teknoloji zengini adamın öldüğü zannedilir. Ancak zalim bir diktatörü öldürmek için ölü numarası yapan bu zengin işadamı, daha sonrasında ulusal bir çete kurar ve zalim diktatörü öldürmek için servet harcamayı bile göze almıştır. Aynı zamanda bu uğurda lüks arabalar parçalanacak, canını tehlikeye atacaktır.

In the Tall Grass – Korku

Bir çalılık önünden geçen bir aile bir anda ses duyarlar. Bu çocuk sesidir ve hemen oraya giderek onu kurtarmak isterler. Ancak aslında onlara oynanan bir oyunun parçası olduklarından çok sonralarda haberdar olurlar. Ya ölüm, ya da kaçınılmaz bir savaş onları bekliyordur.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
admin

tamsayfa.com kurucusu

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend