Netflix Türkiye’nin En İyileri Listesini Açıklıyoruz!

3 dakika


Popüler içerik platformlarının başında yer alan Netflix, son dönemlerde içerik bazıyla kendini ön plana çıkarmaya devam ediyor. İçeriklerin sık sık değişmesi yeni bir beklenti ve çalışma yaratsa da, eklemeler tüm hızıyla devam ediyor. Bu sıralar en popüler içeriklerden olan bir liste yapıyor ve sizlere filmlerle ilgili detaylar sunuyoruz. Netflix Türkiye üzerinde günün Top 10 listesine bakarsak, en çok izlenen dizilerin başında Aşk 101 dizisi yer alıyor. Bu konuda birkaç öneri yapmak istiyoruz.

1- Güzelliğin Portresi

Bu film Netflix üzerinde yer alıyor. Burçin Terzioğlu, Birkan Sokullu, Melisa Şenolsun ve Serkan Keskin gibi isimlerin yer aldığı bu film, Netflix üzerinde en çok seyredilen yerli içerikler arasında yer alıyor. Bir kadının babasının gizemli ölümü üzerine gitmesi ile kurulu olan bu film, korku türüne farklı bir bakış açısı yaratıyor. Film, korku türünü sevenler için iyi bir tercih olabilir. Yapımın IMDB puanı ise 6,6 oldu. 2019 Aralık’ta vizyona giren Güzelliğin Portresi, yaklaşık 2 milyon lira da hasılat elde etti.

2- Valeria

Bu film de oldukça önemli bir yere sahip. Listeye en son sıradan girse de kendini sürekli ön plana çıkaran bir film olduğu için, ilgi çok artıyor. Netflix’in yeni orijinal yapımlarından olan Valeria, işinde ve evliliğinde zorlu süreçten geçen yazar bir kadını konunun merkezine alıyor. İspanyol dizisinin ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor. Roman uyarlaması olan bu dizi, Netflix izleyicileri tarafından ilgi görmeyi başardı ve en çok izlenen yapımlar arasında karşımıza çıktı.

3- Aşk 101

Zaten son dönemlerde bu diziden konuşmasak olmazdı. Netlfix’in Türk yapımı bir dizi olarak ön plana çıkardığı bu dizi, lise öğrencilerini konu ediniyor ve çok farklı hikayelerle karşımıza çıkıyor. Bu dizi, yayınlanmadan önce de sosyal medyada olumlu ve olumsuz birçok tepki almıştı. Dizi, Cinayet Süsü’nün Netflix’te yer almasıyla birlikte Netflix Türkiye’de günün Top 10 listesi içerikleri arasında uzun süredir ilk sırada yer alıyordu fakat bugün üçüncü sırada karşımıza çıkıyor.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend