Netflix İzlemeye Devam Et Listesindeki İçeriklere Revize Hakkı Getirdi!

2 dakika


Belki pek çok kişinin bizzat bildiği ve içeriklerdeki kaliteden dolayı sürekli sıraya aldığı şeydir Netflix izlemeye devam et listesi. Bu yüzden sürekli farklı isimlerle karşımıza çıkan yeni işleri hiç bozmadan sürdürmeye devam ediyoruz. Bu konuda herkes için detaylı ve farklı bir yapıda hizmet sağlıyoruz.

100 milyondan fazla aboneye hizmet veren Netflix, bu konuya dair önemli bir gelişme üretti ve bizimle birlikte aşamaların tamamına dokunmaya başladı. Peki ama nedir bu dokunuş? 29 Haziran tarihi itibariyle öncelikle iOs kullanıcılarına gelecek olan yeni özellikle birlikte izlemeye devam et listesinde yer almayan içerikleri listeden silmek mümkün olacak.

Bu sayede geniş kitleye hitap eden Netlfix ile ilgili olarak çok fazla yeni seçim ve beklenti karşımıza çıkmış olacak ve ayrıntıların tamamına kendi içinde bir denge ve yenilik üretmiş olacağız.

Farklı platformlardan içeriklere erişmek için kullanıcıları oldukça rahatlatacak olan bu yeni özellik, daha önce izlediğiniz bir video ya da film için kaldığınız yerden devam ettirmeyi sağlıyor. Bu özellik kapsamında kullanıcılar için özel bir kıstas yaratan Netflix, kişisel beklentileri ve seçenekleri de ön plana çıkarmaya devam ediyor.

Netflix izlemeye devam et listesinden içerik silme işlemi

Bunun için zaten aşağıda gördüğünüz görsel gibi bir uyarı alacaksınız ve hızlı bir şekilde çarpı ile bu listedeki içerikleri silebileceksiniz. Sonrasında zaten akışa yakalanıp içeriklerinizi tüketmeye devam edeceksiniz.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend