Murat Övüç Evlenme Nedeni Ortaya Çıktı!

1 dakika


Sosyal medya fenomeni olan Murat Övüç Armağan Çağlayan’ın gerçekleştirdiği Youtube magazin programına konuk oldu. Armağan Çağlayan’ın sorusu ile eşcinsel olduğu halde neden evlendiğini anlattı. Ablasına eşcinsel olduğunu söyledikten sonra ablasının tepkisinin bu durumu annem ve babama açıklayamayız şeklinde olduğunu söyledi ve bu yüzden de evlendiğini anlattı.

Sosyal medyadaki paylaşımları ile çok sık gündeme gelen Murat Övüç, “Ablama ben eşcinselim dedim, ‘Bunu babama anneme anlatamayız’ dedi. Babam istedi diye evlendim. Eşimle hala görüşüyoruz, arkadaş gibiyiz. Oğlumun annesi ile arası çok iyi. Ama iyi ki evlenmişim oğlum oldu. Rezidans istiyordum oldu, havuzlu villa istiyordum oldu, anneme bir ev bir yazlık istiyordum ikişer tane aldım, oğlumun hem BMW’si hem Mercedes’i var. Yani ne yapayım daha” cümlelerini ifadesine ekledi.

Oğlu ile ilgili açıklamaları önümüzdeki günlerde tartışılacak gibi görünüyor. Eşi ile olan bu seviyeli yaşantısı da yoruma elbette açık fakat günümüzde eşcinsellere eski kadar dar açıdan bakılmadığı da bir gerçek.

Tüm bunların yanında geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Nur Yerlitaş ile ilgili olarak da benim ablam gibi idi. Beni meşhur eden ve maddi anlamda destekleyen Nur Yerlitaş’tı. Çok üzgünüm şeklinde konuştu.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend