Murat Boz Burcu Bakdur ile Yeni Bir Aşka Yelken mi Açtı?

2 dakika


Aslı Enver ile çetrefilli bir ilişkinin ardından kesin olarak yollarını ayıran Murat Boz’un adı yeni bir kadın ile anılmaya başlandı. Murat Boz’un Burcu Bakdur’la bir aşka başladığı haberi yayılmaya başladığı andan itibaren hem Murat Boz’un hayranları hem de magazinciler tarafından konuşulmaya başladı.

Karantina sürecinde de boş duramayan yakışıklı sanatçının sosyal medyası üzerinden Burcu Bakdur ile flörtleşmeye başladı iddiası beğenileşmeler, yorumlaşmalar ile kuvvetlendi. Bu yazımızda Burcu Bakdur’dan ve aralarında neler olduğundan bahsettik. Magazine bomba gibi düşen bu haberi okumadan geçmeyin!

Ünlü şarkıcı Murat Boz’un karantina günlerinde boş duramayıp bir güzelle flörtleşti iddiaları çok hızlı bir şekilde yayıldı. Takipçileri tarafından Burcu Bakdur ile karşılıklı takipleşmesi ve yorumlaşması fark edilen 35 yaşındaki sanatçının flörtleştiği iddia edilen Burcu Bakdur kimdir?

35 yaşındaki ünlü sanatçının takipleştiği iddia edilen Burcu Bakdur reklam yazarıdır. Aynı zamanda Burcu Bakdur Nedir? videosu ile sosyal mecrada popüler olmuştur. Murat Boz Burcu Bakdur’un her fotoğrafını anında beğeniyor ve yorum atıyor. E Burcu Bakdur da bu duruma karşılık veriyor tabii ki. Zaten ilişki ihtimalini kuvvetlendiren de tam olarak bu. İkili için bu kadar belli etmeseniz yorumları yapılsa da eğer böyle bir durum varsa biz onlara mutluluklar diliyoruz.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend