Koronavirüs Sitesi Kuran 17 Yaşındaki Genç 8 Milyon Dolarlık Reklamı Reddetti!

2 dakika


Başarılı koronavirüs bilgilendirme sitesiyle gündeme gelen ve 17 yaşında olan Avi Schiffmann, günde 30 milyon kişinin ziyaret ettiği sitesine gelen reklamı reddetti. Bu konuda oldukça önemli bir yapıda hizmet veren bu genç arkadaşımız, yaptığı çalışmalarla herkes için önemli bir seçenek ve fırsat oluşturuyor.

Uzun bir süre daha insanlığı etkileyecek gibi duran Koronavirüs, pek çok kişinin anlık bilgi alması için önemli bir çözüm sunan bu site üzerinden takip edilebiliyor.

Avi Schiffmann, kendisiyle yapılan bir röportajda verileri en iyi şekilde güncel tutmaya çalıştığını ve bunu da sürekli güncellediğini söyledi. Site aktif olduğu sürece üzerinde çalışmaya devam edeceğini söyleyen Avi, bu konuda sürekli gelişen bir sitenin olduğunu söyledi.

Schiffmann’ın geliştirmiş olduğu sitede koronavirüsle ilgili herkesin bilmesi gereken bilgileri bulmanız mümkün. Dünya Sağlık Örgütü ve ülkelerin resmi sitelerinden alınan bilgiler ışığında sürekli olarak güncellenen sitede tüm ülkelerdeki ölüm, iyileşme ve yeni vakalarla daha birçok konu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Başarılı bir girişim ve başarılı sonuçlar

Yapılan bu girişim oldukça büyük başarı gördü ve herkes için de önemli bir gelişme ve yapı sağlandı diyebiliriz. İnsanların isteklerini ve beklentilerini en iyi şeklide büyüten ve yürütmeye devam eden bu site için sizler de zaman kaybetmeyin ve çözümleri incelemeye başlayın.

Daha rahat, daha beklenti odaklı ve yenilikçi bir yapıda ilerleyen bu site, Dünya Sağlık Örgütü tabanlı olarak çalıştığı için veriler anlık olarak çekiliyor ve sürekli güncelleniyor.

Yaptığı bu işin tüm zamanını aldığını söyleyen Schiffmann, bu konuda gerçekten etkili bir sistem üzerinde ilerliyor ve Dünya Sağlık Örgütü’nün bu sisteme bir an önce dokunmasını istiyor.  Bu süreç bazında gelen 8 Milyon dolarlık reklam teklifini reddeden Schiffmann, 17 yaşında olduğunu ve bu paraya ihtiyaç duymadığını söylüyor.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0
3 paylaşım

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
1
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend