Köpeğinin Öldüğünü Bilmeyen Ersin Korkut’un Adaya Veda Ederken Söylediği Sözler Herkesi Duygulandırdı

2 dakika


Survivor 2020’de adaya son veda eden isim olan ve sağlık problemleri sebebi ile Survivor ünlüler takımından ayrılmak zorunda kalan Ersin Korkut, çocuğu gibi sevdiği hatta oyunlarda ve ada yaşantısında sürekli bahsettiği köpeğinin öldüğünü daha bilmiyordu. Acun Ilıcalı’nın veda konuşmasını yapmasını istediği E. Korkut, köpeği ölmediği için “Köpeğim için ayrı bir karavan aldım. Gidince ilk köpeğimi sonra ailemi göreceğim” dedi ve bu sözler üzerine tüm izleyenler çok duygulandı.

TV8’de yayınlanan ve çok sevilen yarışma Survivor’a bu hafta veda eden isim ne yazık ki sakatlığı sebebiyle Ersin Korkut oldu. Acun Ilıcalı, Ersin adadan ayrılmak zorunda kaldığı için bu hafta başka kimsenin elenmeyeceğini söyledi ve diğer eleme adaylarının adaylığının düştüğünü ekledi.

ACUN ILICALI: “BÖYLE BİTMEMELİYDİ”

Acun Ilıcalı konseyde açıklama yaparken “Ersin futbol oyununda sakatlanmıştı. Biz de MR çektirdik ve sonuçları İstanbul’a gönderdik. Hiç ama hiç beklemediğimiz bir haber geldi. Doktor Metin Kuş’ın yaptığı kontroller sonucunda Ersin bundan sonra Survivor’a devam edemeyecek” şeklinde söyledi.

Acun Ilıcalı, Ersin Korkut, sağlık sorunları sebebi ile adaya veda etmek zorunda kaldı. Bu duruma ilişkin A. Ilıcalı: “En üzüldüğüm veda oldu, söyleyecek kelime bulamıyorum. Böyle bitmemeliydi” ifadelerini kullandı.

“İLK KÖPEĞİMİ SONRA AİLEMİ GÖRECEĞİM”

Köpeğini çok özlediğini söyleyen Ersin K., “Sakalım çok uzadı, böyle gidersem beni tanır mı tanımaz mı bilmiyorum. Köpeğim için ayrı bir karavan aldım. Gidince ilk köpeğimi sonra ailemi göreceğim. İlk an nasıl olacak, nasıl tepki verecek merak ediyorum” ifadelerine yer verdi. Ersin Korkut’un köpeğinden söz ettiği anlarda Acun Ilıcalı’nın sessizliğini koruması da gözlerden kaçmadı.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend