Kerimcan Durmaz Yine Durmuyor ve Hapsi İsteniyor!

1 dakika


Kerimcan Durmaz 65 yaş üstüne getirilen yasaklara uymayanlara çok sert çıkıştı. Kerimcan Durmaz yasaklara uymayan 65 yaş üstü için dikkat çekici “Çıkın dışarı geberin” sözlerini sarf etmişti. Bunun ardından Kerimcan D. hakkında 1 yıl hapis istendi.

Sosyal medyadan fenomen olan ve aynı zamanda DJ’lik yapan Kerimcan D. 65 yaş üstü vatandaşların getirilen yasaklara uymamalarını görmesi üzerine ağır sözler kullanarak eleştirmişti. Bu görüntüleri sosyal medya hesabı üzerinde paylaşınca avukat Serdar Öktem ve bazı vatandaşlar şikayette bulundular. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nda bir iddianame hazırlandı ve Kerimcan Durmaz’ın halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama suçunu işlediği gerekçesi ile 1 yıl hapsi istendi.

“ÇIKIN DIŞARI, GEBERİN”

Kerimcan Durmaz paylaşmış olduğu videoda: ‘Bu insanlar neden sokakta bırak 65’i binlerce insan sokakta yürüyor. Bunlar çalışmıyorlar. Biri bunlara çare bulsun artık. Lütfen arkadaşlar artık evinize gider misiniz? Çok sinirim bozuldu. Biz iflah olmayız artık, eve gidin de demiyorum. Çıkın dışarı, geberin. Bazılarının gebersin, biz gençler olarak devam edelim bunu mu istiyorsunuz’ ifadelerine yer verdiği görülmekte.

“TEDBİRSİZ SOKAĞA ÇIKANLARA SERZENİŞTE BULUNDUM”

Kerimcan Durmaz kendisine ilişkin oluşturulan iddianameye cevap olarak aşağılama amacı barındırmadığını, tedbirsiz sokağa çıkan kişilere serzenişte bulunduğunu söyledi.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend