Kerem Alışık Aşk İddiaları Hakkındaki Sessizliğini Bozdu!

2 dakika


Son zamanların en çok izlenen dizilerinden olan Bir Zamanlar Çukurova’nın başarılı oyuncuları Kerem Alışık ile Hilal Altınbilek hakkında aşk iddiaları ortaya atılmıştı. Kerem Alışık ve Hilal Altınbilek bu haberleri kesin bir dil ile yalanlamışlardı ve böyle bir şey olmadığını söylemişti fakat geçen gün Hilal Altınbilek’e ait olan köpeği Kerem Alışık’ın gezdirdiği objektiflere yansıdığı için Kerem Alışık ve Hilal Altınbilek arasındaki aşk iddiaları tekrar gündeme geldi. Çıkan tüm bu haberlerden sonra Kerem Alışık bir açıklama yaparak sessizliğini bozdu.

Ünlü oyuncu, geçen günlerde Bebek’te objektiflere yakalandı ve yanında da H. Altınbilek’e ait olan Jüpiter adlı köpek var idi.  Objektiflere yansıyan bu görüntü sonrası daha önceden çıkan ve ikilinin yalanladığı aşk iddialarını yeniden gündeme getirdi.

Tüm bu haberlerin tekrar çıkmasından sonra ise K. Alışık, instagram hesabı üzerinden şunları söyledi ve sessizliğini bozmuş oldu:

“Bazen sen ne söylersen, ne kadar söylersen söyle karşındakinin anlamak istediği kadar kalıyor sözlerin… Söz söz olalı böyle eziyet görmemiş oluyor… Halbuki biraz anlayıp dinlemeye çalışılsa biraz incelik gösterilse incinmeyecek insanın yüreği… Ama bu durumda sabırla dirençle aynı sözü bir kere daha tekrarlamak ve söze devam etmek gerekliliği oluşuyor. O zaman son söz şöyle… Biz Hilal ile set içinde ve set dışında iyi anlaşan iki arkadaşız… Hepsi bu…”


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend