Kenan İmirzalıoğlu H. Ataizi’ne Tepki!

2 dakika


Geçen günlerde katılmış olduğu bir sosyal medya programında “Kenan İmirzalıoğlu’nu yetenekli bulmuyorum, sokaktan geçen bir adam daha iyi oynar” şeklinde konuşma yapan H. Atazi, sözlerinden geri döndü ve “Patavatsızlık ettim” ifadelerini kullandı.

Başarılı oyuncu H. Ataizi, geçen ay bir YouTube kanalına misafir oldu ardından da Kenan İmirzalıoğlu ile ilgili tepki dikkat çekecek açıklamalarda bulundu. Geçen günlerde Maçka Parkı’nda muhabirlere kısa bir röportaj veren H. Ataizi, sözleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Çocukları ve sevgilisi ile birlikte Maçka Parkı’na giden Hande Ataizi, oğlu Leon ile birlikte çimlerde oyun oynarken görüntülendi. Hande Ataizi evlilik planlarını korona virüs sebebi ile ertelemek zorunda kaldıklarını da belirtti.  

“PATAVATSIZLIK ETTİM”

Sözcü’nün haberine göre H. Ataizi Kenan İmirzalıoğlu ile ilgili “Onu yetenekli bulmuyorum, sokaktan geçen bir adamı alıp onun yerine koy daha iyi oynar’ demişti. Bu sözlerinden vazgeçtiği görülen oyuncu: “Ben Kenan’ı seviyorum, hiç bir kişisel çatışmam yok. Ben o programda Kıvanç mı? Kenan mı? sorusu sorulduğunda, ki nefret ediyorum o tip sorulardan, hep bir polemik oluyor.

Kıvanç’ı beğendiğimi söyledim. Kenan’ın da daha belli karakterlerde oynadığımı söyledim ama olay buraya geldi. Kötü bir niyetle söylemedim. İnsanlar karantinada evlerinde otururken niye böyle negatif şeyler duysunlar. Biraz patavatsızlık ettim. Bende oyuncu olduğum için nacizade fikrimi beyan ettim” şeklinde konuştu.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend