Kaya Çilingiroğlu’ndan Bomba Açıklama: Erkek Erkeğe Öpüşmeye Karşıyım

2 dakika


Kaya Çilingiroğlu da pek çok ünlü gibi bu yıl tatilini Bodrum’da yapmaktan yana kullananlardan. Kaya Çilingiroğlu geçtiğimiz günlerde objektiflere yansıdı ve kısa bir röportaj verdi. Koronavirüs salgını ile ilgili de konuşan Kaya Ç.: “Tokalaşmaktan ve sarılmaktan hiç haz etmem. Hele erkekle öpüşmenin son derece karşısındayım” dedi ve çok konuşulacak cümlelere açıklamasında yer verdi.

56 yaşındaki spor yorumculuğu yapan K. Ç. koronavirüs salgını dolayısı ile tedbirler kapsamında karantina süreci bitince birçok ünlü gibi Bodrum’a gitti. Pek çok farklı konuda konuşan Kaya Çilingiroğlu’nun en dikkat çekici açıklaması ise erkek erkeğe öpüşmem şeklinde olanı idi.

“KORONAVİRÜS TEST SONUCUM NEGATİF ÇIKTI”

Karantina sürecindeyken zorlandığından “Moral bozucu bir süreç yani. Gerçi ben televizyoncu olduğum için dışarı çıkma hakkım vardı ama çıkmadım. Çıksam nereye gidecektim? Oğlanın yanına, bir de Hülya’nın (Avşar) yanına gittim, o kadar yani. Ama psikolojik olarak çok etkilenmedim ve hiç korkmadım. Mukadderata çok inandığım için ‘olacak olan olur’ diye bakarım. Test olmuştum, o da negatif çıkmıştı zaten. Herkes birbirini kaybedecek eninde sonunda. Bu, önüne geçilebilecek bir durum değil. Benim sağlığımda benim sevdiklerim gitmesin de… Bana ne olursa olsun. Kimsenin acısını görmek istemem” diyerek bahseden Kaya Ç. aynı zamanda: “Ya ben zaten tokalaşmak ve sarılmaktan hiç haz etmem. Hele erkekle öpüşmenin son derece karşısındayım. Ve bunu mümkün mertebe yapmayan bir insanım. Ellerimi iyi yıkarım, ben bu el yıkamayı ameliyathanede öğrendim. O zaman yaşım 6-7 idi. Dolayısıyla bir cerrah gibi elimi yıkarım. Bana hijyen konusunda koronanın öğrettiği çok bir şey yok.” da dedi.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend