Karantinada Teknolojik Gelişmeler Sürüyor!

2 dakika


Karantina şartları herkeste yeni bir beklenti ve algı yaratmaya başladı. Dünyada görülen Koronavirüs vakaları, ülkemizde de kendini göstermeye devam ediyor. Bu yüzden her marka kendi çözümünü bulmak için işlere ara verse de, bazı markalar yine gelişmelerini sürdürüyor.

Bu markalar arasında yer alan Xiaomi ve Samsung, bir şekilde üretimlerine devam etti ve yeni modelleri ülkemize sokmaya hazırlanıyor. Son dönemlerin belki de en çok tercih edilen markaları arasında yer alan Xiaomi markası, telefonları ve power bankları ile de gayet etkili bir kullanım ortamı oluşturuyor.

Karantina Ne Kadar Sürecek?

Herkesin gerek işlerden dolayı gerek ise sosyal hayattan dolayı uzak kaldığı durumlardan biri olan Karantina durumu, herkesi etkiliyor. Bu yüzden de insanlar yeni bir düzene ve dünya beklentisine girmiş durumda. Peki ama sorun ne zaman çözülecek dersiniz? Uzmanlar özellikle marka bazlı çalışmalarda bu durumun tam olarak ne zamana toparlanacağını bilmese de, kişisel olarak beklentilerin sürekli ön plana çıktığını söylüyor. Herkes için daha farklı ve daha yoğun bir çalışma düzeninin bizi beklediğini söyleyen uzmanlar, bu duruma dair de yeni girişimlerin ortaya çıkacağını söylüyor.

Özellikle kişisel olarak herkesin bu konuda yapacağı bazı işlemler var ve markaların da toparlanma süreçleri bu süreçlerle doğrudan ön plana çıkarlacak türden oluyor. Sizler de zaman kayetmeyin ve bu konuda alışveriş yapacaksanız markaların yeni ürünlerine göz atın. Çünkü Koronavirüsü salgını devam ederken üretim yapmaya devam eden bu markalar, her zaman için en iyisini düşünüyor. Zira üretimin bu denli durduğu bir yerde nasıl bri satış düşünülüyor o da belli değil ama yine de markalar durmadan üretimlerine ve stratejik ilerlemelerine devam ediyor.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
1
mükemmel
üzgün üzgün
1
üzgün
çok iyi çok iyi
1
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend