Kaan Yıldırım’dan Hadise’ye: Baba olmak istiyorum!

2 dakika


Uzun zamandır başarılı şarkıcı Hadise ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım’ın sözleri Hadise’ye bir mesaj mı sorusunu akıllara getirdi.

Kaan Yıldırım İbrahim Selim’e konuk oldu ve çok samimi açıklamalarda bulundu. Kendisinden ve özel yaşamından bahseden Kaan Yıldırım’ın sözleri sevenleri tarafından şarkıcı Hadise’ye mesaj olarak yorumlandı.

“BABA OLMAK İSTİYORUM”

Hadise ile uzun bir süredir aşk yaşayan ve bunu çok paylaşmak istemeyen Kaan Yıldırım: “Doğru zamanda baba olmak istiyorum. Aile önemli, ama çok yakın bir zamanda düşünmüyorum” diyerek Hadise’ye göndermiş olduğu bir mesaj mı var sorusunu akıllara getirdi.

“EN ÇOK ATATÜRK’Ü OYNAMAK İSTERİM”

Kaan Yıldırım en çok Atatürk’ü canlandırmak istediğini belirtirken aynı zamanda botoksunun  ya da dolgusunun da olmadığını ifade etti. Aynı zamanda başarılı oyuncu: “Yaşam hikayesi çok güzel. Ama yönetmen olsam rolü Halit Ergenç’e götürürüm” ifadelerine de yer verdi.

YAŞADIĞI EN UTANÇ VERİCİ OLAYI ANLATTI

“Yaşadığın en utanç verici an neydi? Sorusuna Kaan Yıldırım: “İngiltere’de öğrenciyken ablamla bir sene aynı evde yaşadık. Hazırlık sınıfı bitirme tezimi ablama yazdırdım. Teslim ettik, telefon geldi, ‘Teziniz hakkında konuşmak istiyoruz’ dediler. Gittim, karşıma 3 kişi oturdu. ‘Siz yazdınız bunu değil mi?’ diye sordular. Kağıtta ne yazıyor bir fikrim yoktu. Titreyerek ve Çinliler gibi İngilizce konuşarak rol yaptım. ‘Beni yalancılıkla mı suçluyorsunuz?’ dedim. İşte oyunculuk orada başladı. ‘B’ alarak geçtim” şeklinde cevap verdi.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend