İşinize Yarayacak Telefon Uygulamaları

3 dakika


Bilgisayardan daha çok vaktimizi telefonda harcarız. İşlerimizin büyük çoğunluğunu telefondan hallederiz. Peki bilmediğimiz hangi uygulamalar var ? Bu uygulamaları nasıl kullanabiliriz ne işimize yarar? Telefonunuzda size büyük kolaylık sağlayacak uygulamalara bakalım.

1. Charmy

Charmy, yeni ortaya çıkmış olan bir uygulamadır. Bu uygulama size sorduğu sorularla veya çektiğiniz selfielerle dizi, film yada müzik öneriyor. Yapay zeka destekleyen bu uygulama sadece size bunları önermiyor aynı zamanda uygulama da siz de bir çok kişiye öneri de bulunabilir, listeler yapabilirsiniz. Uygulamaya Play Store ve App Store’dan ulaşabilirsiniz.

2. Adobe Lightroom

Adobe Lighroom, telefonunuzda olabilecek en iyi yardımcılarınızdan biridir. Fotoğraflarınızı daha canlı ve kartpostallık hale getirebilmek için birebir bir uygulama. Uygulama için de olan küçük eğitici uygulamalar sayesinde fotoğraflarınızı hemen öğrendiklerinizi telefonunuza uygulayabilirsiniz. Uygulamaya Play Store ve App Store’dan ulaşabilirsiniz.

3. Kütüphanem

Kütüphanem uygulaması, evinizde ki kitapları telefonunuza ekleyip bunları listelemenizi ve elinizde hangi kitaplar bulunduğunu bilmek için harika bir cep uygulamasıdır. Raflar oluşturarak kitaplarınızı kategorilere ayırabilirsiniz. Kitaplarınızın barkodunu uygulamaya tanıtarak kitaplarınızı hemen uygulamaya ekleyebilirsiniz.

4. Dark Mode

Şimdiye kadar kullanabileceğiniz en iyi karanlık mod temasıdır. İşlevselliği ve telefonunuza uygulanılabilirliği ile size çok yardımcı olacaktır. Dark mode, telefonunuzda ki tüm uyguları açıp karanlık moda çevirmesiyle, karanlık mod severler için harika bir uygulamadır.

5. Sıcak Fırsatlar

Takip ettiğiniz ürünler ile ilgili tüm indirimleri ve fırsatları yakalamak için iyi bir uygulama. İçinde olan binlerce alışveriş sitesinden en iyi uygun fiyatlı olanını bulup size seçenekleri sunuyor. İndirimleri takip edebilmek ve fırsatlardan yararlanabilmek isteyenler için kullanışlı bir uygulama.

6. MYT Müzik

Youtube ile uyumlu olan bu uygulama Youtube’da olan tüm müzikleri ve videoları size bulur. Hem video hem de müzik şeklinde indirme seçeneğiyle sizin anında istediğiniz telefonunuza indirmenizi sağlar.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

-1
-1 puanlar

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
albay

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend