İş Bulmak İçin En İyi 6 Site

3 dakika


Kariyerinize yeni başlarken veya iş bulmanız gerekiyorken size lazım olacak 6 siteyi derledik.

Indeed

Ülkemizde de hizmet veren en önemli iş ilanı sitelerinden biri olan Indeed, önceliği iş arayanlara vererek iş ilanı arama, CV ekleme ve şirketler hakkında araştırma yapma araçlarına ücretsiz erişmelerini sağlar. Anlaşmalı olduğu platformlarının da ilanlarını yayınlayan Indeed sayesinde iş bulma imkanınız daha kolay.

LinkedIn

LinkedIn profesyonel yaşamda ve dünya da fazlasıyla popüler bir site. Sosyal medya hesabı oluşturur gibi bir profil oluşturarak, çalışmak istediğiniz şirketlerle veya o şirkette ki çalışanlarla bağlantı kurabilirsiniz. İyi bir referans ağı imkanı var ve bu yüzden de rakiplerine göre hala çok avantajlı.

Kariyer.net

Türkiye’de 20 yıldan fazla bir geçmişe sahip olan olan kariyer.net, Türkiye’de kullanabileceğiniz en geniş iş bulma ağlarından biridir. Çalıştığınız alanla ilgili çok fazla iş imkanı bulabilirsiniz. Şirketle ilgili çok çeşitli ayrıntılara da sahip olabilirsiniz.

Randstad Türkiye

Global bir site olan ve bir ayağı ülkemizde de olan Ranstad, büyük firmalara bakmak ve onlarla ilgili bilgi edinme bakımından büyük bir avantaj sağlıyor. Global olması size büyük firsat sağlıyacaktır.

Eleman.net

“Video özgeçmişi ile 1 saate iş bul” gibi çeşitli iddialarıyla öne çıkan ve iş bulma fırsatını size sağlayacak önemli sitelerden biri. Çeşitli büyük markalarla olan işbirliği size yararlı olacaktır.

İşkur

Ülkemizde uzun bir geçmişi olan İŞKUR, devlet kurumu olarak güvence bakımından bir yarar sağlayabilir. Her ne kadar işsiz insanların ilk başvurduğu kurumlardan biri olsa da şansınızı deneyin.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
albay

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend