Hüsnü Çoban Ölüyor Mu? Şok Arka Sokaklar Kararı!

2 dakika


Meşhur dizi Arka Sokaklar’ın 553. bölüm fragmanına göre koronavirüse yakalanmış olan Hüsnü Çoban’ın hastanedeki durumu ağırlaşıyor ve ailesine haber verildiği zaman ailesi verilen haber ile birlikte yıkılıyor.

14 sezonluk bu uzun polisiye ve aile dizisi geçen hafta 552. Bölümü ile Kanal D’de yayınlandı. 552. Bölümünde Hüsnü Çoban’da bazı belirtiler görülmüş ve Sağlık Bakanlığının görevlileri tarafından hastaneye kaldırılmıştı.

Hastanede korona belirtileri gösteren Başkomiser Hüsnü Çoban’a koronavirüs testi yapılmış ve test sonucu ne yazık ki pozitif çıkmıştı. Önümüzdeki yayınlanacak 553. Bölümde de aileye çok kötü bir haber veriliyor olması Hüsnü Çoban ölecek mi sorusunu akıllara getirdi.

Başkomiser Hüsnü Çoban Ölüyor Mu?”

Arka Sokaklar dizisinin birinci fragmanı izleyicileri ile paylaşıldı. Yeni bölümü 22 mayısta yayınlanacak olan dizinin 553. Bölümüne göre hastaneye kaldırılan Hüsnü Çoban’ın ailesi ile kötü bir haber paylaşılıyor. Bu durum da İzleyiciler tarafından Hüsnü Çoban koronavirüs sebebi ile ölecek mi sorusunu akıllara getirdi.

En Son Bölümde Ne Olmuştu?

Arka Sokaklar’ın dün yayınlanan bölümünde Hüsnü Çoban ateşle uyanmış idi ve nefes alma sorunu yaşamıştı. Oğlu Tekin babasının bu şikayetlerinden sonra babasını acilen hastaneye götürmek istemişti fakat babası Hüsnü Ç. bu geçici bir durumdur zaten hastaneler aşırı kalabalık bir de biz rahatsız etmeyelim diyerek gitmek istememişti. Hüsnü’nün durumu giderek ağırlaşınca ambulans gelmişti, covid şüphesi ile test yapılmıştı ve maalesef ki sonucu pozitif çıkmıştı.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend