Hiç Geliri Olmayanlar Bile Kredi Alabilir, Nasıl Mı?

2 dakika


Hiç gelire sahip olmayan insanlar bazen ihtiyaç kredisi almak zorunda kalabilirler. Bazen bu durum kişiler için o kadar düşündürücü ve o kadar zorlayıcı olur ki intihara bile sebep olabilir. Ekonomik güçsüzlük son yıllarda insanlar için en büyük ve en fazla yaşanan sorunlardan bir tanesidir.

İnsanlar özellikle gelişmemiş ülkelerde çok büyük ekonomik sorunlar yaşarken, bu durum son yıllarda ülkemizde de yaşanmaya başlamıştır. Giderek zorlaşan yaşamı idame ettirme yeterliliği giderek daha fazla sayıda Türk vatandaşının canını sıkmaktadır. Zor durumdasınız ve geliriniz yok, nasıl kredi alabileceğinizi merak ediyorsanız bazı ufak ipuçları veriyoruz.

Banka Hesabınızın Olduğu Bankaya Başvurun

Daha önce hiç hesabınız olmayan bankaya şubeye giderseniz sizden %90 gelir belgesi veya kefil isteyecektir. Siz bunun yerine aktif olarak kullandığınız bankanızın mobil uygulaması veya web sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunursanız krediyi hemen alma şansınız olabilir ve aynı zamanda sizden belge isteme olasılığı büyük oranda düşebilir.

Bu durum özellikle bazı bankalarda çok etkili iken, bazı devlet bankalarında ise pek etkili olamayabilir.

Yüksek Talep Etmeyin

Mümkün oldukça az tutarlarda kredi talep edin. Eğer yüksek tutarlı krediler talep ederseniz bu durumda mobilden veya internet üzerinden başvuru yapsanız bile sizden belge isteme olasılıkları daha fazla artar.

Daha Yüksek Vade Seçin

Maalesef faiz tutarını çok daha fazl arttıracak olsa da, özellikle geliriniz yok ve acil olarak paraya ihtiyacınız varsa daha yüksek, hatta en yüksek vade sayısını tercih edin. Bu sayede aylık ödeme oranı daha az olacak ve bankanın size kredi verme OLASILIĞI daha fazla olacaktır. Daha sonra isterseniz kredileri erken ödeyebilirsiniz ve bu sayede faiz büyük oranda yine istediğiniz seviyeye düşecektir.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
admin

tamsayfa.com kurucusu

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend