Herkes onu konuşuyor! Baba Vanga, Corona virüsünü gerçekten bilmiş olabilir mi?

4 dakika


1900’lü yıllarda hem Balkanlarda hem Avrupa’da hem de dünyanın farklı bölgelerinde tanınan Baba Vanga’nın yıllar önce koronavirüsü ile ilgili kehanetleri konuşuluyor! Bilindiği üzere korona virüsü 2020 yılının ilk aylarında Çin’in Wuhan şehrinde hayvan pazarında ortaya çıktığı görüldü. Baba Vanga; yıllar önce Asya’dan ciddi bir hastalığın çıkacağını ve binlerce insanın bu hastalık sebebi ile zarar göreceği, dünyanın her noktasında virüs nedeniyle can kaybı olacağını ifade etmişti. İşte Baba Vanga’nın kehanetleri…

Ölmeden önce tanışmış

Bulgar kahin Baba Vanga, “Balkanların Nostradamus’u” olarak bilinir. 1911’de doğan Baba Vanga, 1996 yılında hayatını kaybetmiştir. Popüler kültüre etkisi ölümünden sonra gerçekleşti. Ayrıca Çin’de ortaya çıkan yeni tip koronavirüsün hala tedavisi bulunmaması, hızla yayılması Baba Vanga’nın kehanetinin gerçekleştiği yönünde yorumları dikkat çekiyor.

 Baba Vanga’nın korona virüsü de yıllar önce bildiği söylendi. Bu iddianın sahibi, ölmeden önce Baba Vanga ile tanışan Bulgaristan’lı sporcu Neshka Stefanova Robeva’ymış.

Robeva, sosyal medya hesabından şunları demiş: “Baba Vanga’yı yıllar önce ziyarete gittiğimde bana ‘Neshka, korona hepimizin üzerinde olacağını söylemişti. O zaman ne demek istediğini anlamamıştım. Korona kelimesi Bulgarcada koruma anlamına geliyor. Bütün ülkenin Rusya’nın koruması altında olması gerektiğini söylemek istediğini düşündüm. Şimdi durumu anladım.

2025’te Avrupa nüfusu azalacak

2023’te yerkürenin yörüngesinde belli belirsiz değişiklik yaşanacak. 2025’te Avrupa’da az insan yaşayacak. 2028’de yeni bir enerji çeşidi bulunacak. 2033’te kutuptaki buzullar eridikçe yer kürenin su seviyesi artacak.

2084’te doğa yeniden canlanacak

2076’da komünizm dünyaya hakim olacak. 2084’te yeni bir doğa olacak. 2088’de insanların saniyeler içinde yaşlanmasına neden olan bir hastalık türeyecek. 2097’de hızlı yaşlanma hastalığı tedavi edilecek.

2164’te hayvanlar yarı insana dönüşecek

2111’de insanlar androide benzer yaşayan robotlara dönüşecek. 2125’te Macaristan, uzaydan ileti alacak. 2130’da uzaylıların yardımı ile su altında medeniyetler kurulacak. 2164’te hayvanlar yarı insan haline dönüşecek.

5079’da dünyanın sonu gelecek

2167’de yeni bir din ortaya çıkacak. 2170’de büyük kuraklık yaşanacağı söylenmiş.. 2183’te Mars’ta bir koloni nükleer güç haline gelecek ve Dünya’dan bağımsızlığını talep edecek.

Balkanların Nostradamus’u

Bulgar kahin Baba Vanga, “Balkanların Nostradamus’u” olarak bilinir. 1911’de doğan Baba Vanga, 1996 yılında hayatını kaybetmiştir.

11 Eylül’ü bildiği de iddia edilmişti

14 yıldır onun yıllık kehanetleri ile karşılaşıyoruz. Daha önce 11 Eylül saldırılarını ve Brexit dönemini yıllar öncesinde bildiği öne sürülmüştü.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
milano

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend