Hayal Köseoğlu, Selülit Haberlerini Böyle Ti’ye Aldı

2 dakika


Mucize Doktor dizisinde yer alan ve oradan ismini geniş kitlelere duyuran, Mucize Doktor dizisinde Açelya olarak bildiğimiz güzel oyuncu Hayal Köseoğlu, karantina sonrası tatil kaçamağı yapanlardan oldu. Hayal Köseoğlu tatilde görüntülenince sert tavırlarda bulundu ve selülütleri de dikkat çekti. Sosyal medyada kendisi ile ilgili çok konuşan kişilere adete cevap niteliğinde bir paylaşım yaptı. Bu yazımızda size o paylaşımı ve Hayal Köseoğlu’nun düşmüş olduğu notu açıklayacağız.

Hayal Köseoğlu yakın zamanda sevgilisinden ayrılmıştı. Bu sebeple gereğinden fazla sinirli ve agresif görünen H. Köseoğlu’nun aynı zamanda yakın zamanda arkadaşına da tokat attı şeklinde iddialar magazinde yer almıştı. H. Köseoğlu ardından çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı. İşte o paylaşım!

İDDİALARA CEVAP VERDİ

Bikinili bir paylaşım yapan oyuncu hakkında çıkan haberlerle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Hakkımda bu sabah müthiş bir hayal gücü barındıran bazı haberler çıkmış; kavgalar, gürültüler, tokatlar, selülitler, alınan kilolar, ayrılıklar, sinirden zıplamalar ajdjkfkf ben de sevenlerim merakta kalmasın diye onlara ufak bir canlandırma yapmak istedim. Ayrıca şunu da söylemek istiyorum LÜTFEN bacağınızda birkaç selülit var diye -HATTA BACAKLARINIZ SELÜLİTLE KAPLI OLSA BİLE- pareoların, havluların arkasına saklanıp köşe bucak kaçmayın, keyfinizi bir gram bile kaçırmayın. Biz kadınları yüzyıllardır tüm dünya zaten sürekli bir şeylerin arkasına saklamaya çalışıyor, bir de bununla uğraşmayalım güzellerim! Mutlu, keyifli, güzel enerjilerle dolu günler diliyorum!” notunu yazdı.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend