Hande Erçel’den Övgü! Olağanüstü Biri!

2 dakika


Başarılı oyuncu Hande Erçel, Sen Çal Kapımı isimli yeni bir dizide başrol oynamaya hazırlanıyor. Hande Erçel aynı zamanda başrolü Kerem Bürsin ile paylaşacak. Dizi çekimlerinden önce tanışan ikiliden yeni tanışmalarına rağmen Hande Erçel, Kerem Bürsin ile alakalı çok iddialı sözler ve övgülerde bulundu.  Çekilecek olan yeni dizinin ön okumaları yapıldıktan sonra güzel oyuncu Hande Erçel:  “Kerem olağanüstü biri” şeklinde konuştu.

Korona virüs salgını sebebi ile çok uzun zamandır evden çıkmayan Hande Erçel, yeni sezonda yayınlanması planlanan Sen Çal Kapımı isimli dizide başrol oynayacak. Güzel oyuncunun başroldeki arkadaşı ise Kerem Bürsin olarak belirlendi. Bir diğer rol arkadaşı ise Melisa Döngel. Bu üçlü Bebek’te bir araya geldi ve dizinin okumasını yaptılar.

“KEREM OLAĞANÜSTÜ BİRİ”

Posta’daki yazılmış habere göre: Dizinin yapım şirketi Bebek’te olduğu için Bebek’te buluşan başarılı oyuncular, prova olarak metinleri okudular. Okuma provasını ilk bitiren ve ilk Bebek’ten ayrılan kişi Kerem Bürsin oldu. Kerem Bürsin ayrıldıktan sonra M. Döngel de ortamdan ayrıldı.

Hande Erçel ise ofisten ayrılacağı zaman muhabirlerle kısa bir sohbette bulundu. Hande Erçel Kerem Bürsin hakkında şunları söyledi: “Kerem’le yeni tanıştık. Çok tatlı, olağanüstü biri. Onunla çalıştığım için çok mutluyum.”


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend