Hande Erçel Sabaha Dinç Uyanmak İstediğini Söyledi

1 dakika


Karantinadaki günlerinin nasıl geçtiğini Hello! dergisine anlatan güzel oyuncu Hande Erçel, “Her değişim fedakarlıklar gerektirir. Yeniye alışmak, zorluklara kafa tutmayı öğrenmekten geçer. Hayat, bizim çağımıza yeni bir imtihan verdi” cümlelerini kurdu.

Mimar Sinan Üniversitesi’nde Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nde okumasından da çizim yapmaktan büyük zevk aldığını anlayabileceğimiz Hande Erçel, aşk hayatı ile de sık sık gündemimize gelmekte.

Annesinin vefatından sonra Kansersiz Yaşam Derneği’nin çocuklara yönelik yapılan bir projesi için de resim yapmaya başlayan çekici oyuncu, resme olan ilgisi ile biliniyor. Karantina günlerinde dahi elinden fırçası eksik olmayan H. Erçel, salgınla alakalı olarak kendi sürecini şu cümleler ile anlattı: “Dünya değişiyor… Her değişim fedakarlıklar gerektirir. Yeniye alışmak, zorluklara kafa tutmayı öğrenmekten geçer. Hayat, bizim çağımıza yeni bir imtihan verdi.

Bilmeye aç olanlar, ayazı yüzüne ilk yiyecekler belki ama ardındaki umuda kavuşmanın hazzı yok mu? O sabaha dinç uyanmak istiyorum, yeni hayata anlatacak çok şeyim var… Ya senin?” İyiliği her daim destekleyeceğini vurgulayan Hande Erçel Kansersiz Yaşam Derneği’nin sergisine de kendi yaptığı resimlerle dahil olduğunu duyurdu. Biz de bu güzel ve örnek davranışından dolayı Hande Erçel’e teşekkür ediyoruz.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend