Hande Ataizi: Babam böyle bir günün ardından terk etti beni

2 dakika


Hande Ataizi çok konuşulacak samimi itiraflarda bulundu. 6 yaşında iken Mehmet Ali Ataizi tarafından bırakılan güzel oyuncu Hande Ataizi babalar günü ile ilgili bir paylaşım yaptı ve herkes çok duygulandı. Mehmet Ali Ataizi ile kendisini bıraktıktan sonra bir kez bile görüşmeyen Hande Ataizi annesinin ikinci kocası tarafından büyütüldü. Hande Ataizi biyolojik babası ile ilgili çok konuşulacak sözler sarf etti.

Hande Ataizi babalar gününde pek çok kişi gibi paylaşım yaptı fakat onun paylaşımında babası değil eski eşi ile oğlu vardı. Altına yazdığı yazı ise çok konuşulacak gibi duruyor. İşte yazdığı yazılar: “Hayvanat bahçesi/Gülhane Parkı kafesler… Altı yaşlarında saçları kıvırcık bir kız çocuğu babasının elinden tutmuş bakınıyor etrafına. Güneşli bir günde hayvanat bahçesine getirilmiş tüm çocuklar gibi mutlu hatta yediği sandviç ekmeğine yapılmış kaşarlı tost, onun belki de hayat boyu tadabileceği en güzel lezzet olacak.

Bazı anlar mecburiyetten unutulmaz. Burası aslında babamı son gördüğüm yer olduğu için bir nevi cinayet mahalli de sayılabilir. İşte ben böyle güzel bir günün ardından terk edildim diye de bakabilirsiniz. Çok hatıram yok babamla ilgili. Zihnimde yarattığım, arada istediğim zaman değiştirdiğim, zaman zaman acıma, zaman zaman kızgınlık, zaman zamansa çaresizlik kattığım hayaller, onun hayatıyla ilgili.”


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend