Haluk Levent ve Mahsun Kırmızıgül, Sosyal Medyada Gençlik Fotoğraflarını Paylaştılar!

2 dakika


Türkiye’deki koronavirüs salgını sebebi ile tüm Türkiye’de sokağa çıkma yasağı uygulanmakta. Haluk Levent ve Mahsun Kırmızıgül de bu sürede twitterdan eski fotoğraflarını paylaşıp birbirlerini etiketlediler. İkili arasında eğlenceli anlar yaşandı.

Haluk Levent yapmış olduğu yardım kampanyaları ile adından sıkça bahsettiren ve herkesçe çok sevilen birisi. Geçtiğimiz günlerde twitterdan eski dönemlere ait bir fotoğrafını “Bir bayram günü kostümü! Bayramınız kutlu olsun” notunu düşerek paylaştı.

H. Levent’i takip eden sevenleri bu fotoğrafa çok büyük bir ilgi gösterdi ve bu fotoğraf yaklaşık 60 bin beğeni topladı. Bu fotoğrafa yanıt ise gecikmeden başarılı türkücü Mahsun Kırmızıgül’den geldi.

“DAHA BETERLERİ VAR”

Haluk L.’e karşılık olarak twitterda fotoğraf paylaşan Mahsun Kırmızıgül: “Alem yakışıklı görsün. @haluklevent senden daha beterleri var. Bu resimler çekildiğinde ilk heyecanları yaşıyorduk. Hey gidi günler hey” notunu düştü ve herkesi gülümsetti.

“GEÇ BUNLARI MAHSUN”

H. Levent ise elbette bu durumu cevapsız bırakmadı ve “‘Geç bunları Mahsun!’ Albüm kapaklarını değil o yıllardaki normal fotolarını bekliyoruz. Bak bu twitin devamına benim o yıllardaki fotomu atacağım az sonra, sen de at” diye bir ekleme yaptı ve gençlik yıllarına ait bir fotoğrafını ekledi.

“ANKARA HAVALARI OKUYAN KARDEŞLERE BENZİYORUM”

Mahsun Kırmızıgül de Haluk L.’i etiketleyerek cevap olarak: “Sen o yıllarda Mohikanlara benziyordun. Karizman vardı. Bide bana bak. Ankara havaları okuyan kardeşlere benziyorum” şeklinde cevap verdi.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend