Haftalık Burç Yorumları 25-31 Mayıs 2020

10 dakika


Haftalık Burç Yorumları 25-31 Mayıs 2020
Haftalık Burç Yorumları 25-31 Mayıs 2020

Aksiyon ve zihnin savunucusu olarak da bildiğimiz Merkür retrosu, yine yer değişimiyle beraber birçok farklı sonuçları da beraberinde getirecektir. Böylelikle duygusal zeka ön plana çıkacak ve aile ilişkileri çok daha önem kazanmaya başlayacaktır. Peki burçların haftalık değişimleri nasıl olacak?

Yükselen Koç ve Koç Burcu: Bayrama denk gelen bu haftada, aileniz ve sevdikleriniz ile daha çok vakit geçirme imkanını bulacaksınız. Pandemi nedeniyle mecburi olarak evde kalmak, aile üyeleri ile aksatmış olduğunuz sohbetlerinizin de çoğalmasına sebep olacak. Bir sürü uğraş ve iş arasında, ihmal ettiğiniz insanlarla tekrardan iletişim haline geçebilir, arayı kapatabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz olan Mars, Balık’taki yolcuğuna devam etmekte, bu da birtakım sürpriz gelişmelerin habercisi olabilir. Son zamanlarda eski dostlarınız ile daha sık iletişime geçebilir, ilişkiler sağlamlaştırılabilir. Aynı zamanda size bir yararı olmayan ilişkilere de son vermek isteyebilirsiniz. Merkür retrosu perşembe günü itibaren Yengeç burcundaki seyahatine başlayacak, bunun sonucu olarak da çocukluk hatıraları gündeme gelebilir.

Yükselen Boğa ve Boğa Burcu: Bayramın da vermiş olduğu heyecan ile, içiniz adeta kıpır kıpır olacak. Yakın arkadaş ve akrabalar bölgesinde bayramın sonuna kadar seyahat edecek olan Yengeç Burcu’ndaki Ay, sizin sevdikleriniz ile tekrardan bir araya gelme isteğinizi arttıracaktır. Yakın çevrenizdeki dostlarınız ile sosyal mesafeye dikkat ederek görüşmeler yapmak isteyebilirsiniz, bunun dışında teknolojinin de el verdiği kadar internet üzerinden de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İletişim gezegeni olarak da bilinen Merkür, 2 aylık bir süre boyunca Yengeç’e doğru seyahat edecek ve bu da içinizdeki yeteneklerin dışa vurmasına yardımcı olacaktır. Gelecek hafta yeteneklerinizin üstüne gidebilir ve kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. İster müzik, ister resim gibi alanlarda kendinizi deneyebilirsiniz.

Yükselen İkizler ve İkizler Burcu: Son zamanlarda pek çok gezegeni misafir ettiniz ve artık bu hafta bu durumu Yengeç’e devrediyorsunuz. Yeni bir hafta ile birlikte, ailenize ve partnerinize karşı olan sorumluluklarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Aile içindeki küslük durumlarını ortadan kaldırmak için çaba gösterip iyi bir sonuç elde edebilirsiniz. Fakat bu iyi sonuçlar için 28 Mayıs’ı beklemek daha iyi olacaktır çünkü yönetici gezegeniniz olan Merkür, ayın bu vaktinde Yengeç’e doğru bir yol alacaktır. Bu durum ise aile ilişkilerini düzenlemede yardımcı olabilir. Merkür’ün hareketi ile beraber, temmuz ortasına kadar iyi bir iletişim gücüne sahip olacaksınız ve bu durumu iş hayatınızda da kullanmak isteyebilirsiniz.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burcu: Bayramın yaklaşması ile beraber kendi yöneticiniz olan Ay’ı davet ediyorsunuz. Covid-19 ile beraber sevgi ve şefkatin ağır bastığı bu dönemde sevdikleriniz ile daha sık vakit geçirmek, sizin ruhani sağlığınız için oldukça iyi bir seçenek olabilir. Aynı zamanda kendinize de vakit ayırmak isteyebilir, uzun zamandır izlemek istediğiniz bir filmi izleyebilir ya da bir kitap okuyabilirsiniz. Partneriniz ile bu hafta önemli konuları konuşabilirsiniz ya da çok uzun zamandır beklemiş olduğunuz bazı mevzular gündeme gelebilir. Perşembe günü itibaren Merkür iki aydan daha uzun bir süreliğine sizin burcunuza yerleşecektir ve bu durum konuşma yeteneğinizin artmasına sebebiyet verecektir.

Yükselen Aslan ve Aslan Burcu: Bayram haftasına girdikçe duygusal yönleriniz de kabarmaya başlayacaktır. Çok değer vermiş olduğunuz akrabalarınız ve dostlarınız ile bir araya gelmek, sizi zihinsel yönden çok iyi hissettirecektir. Bu dönemde annenizin sağlık durumları ile yakından ilgilenmek isteyebilir, ona daha fazla vakit ayırmayı düşünebilirsiniz. Perşembe günü itibariyle, Yengeç burcundaki yolculuğuna çıkacak olan Merkür, size eski anılarınızı hatırlatacak ve çözüm bulma konusundaki pratikliğinizi arttıracaktır. Aksiyon seven Mars ise Balık burcuna yaklaştıkça, doğa üstü bilgilere merak salmaya, uzay hakkında araştırmalar yapmaya merak salabilirsiniz. Bu hafta biraz harcamalarınıza dikkat etmeniz, bütçeniz açısından faydalı olacaktır.

Yükselen Başak ve Başak Burcu: Arkadaş ve dostarınız ile sohbet dolu bir haftaya doğru adım atmışsınız. Bayramın da vermiş olduğu neşe ile içiniz kıpır kıpır. Çocukluk anılarınız bu bayram haftasında zihninizi yorabilir. Gelecek yatırımları için birtakım sorularınızı aile üyelerine paylaşmak isteyebilir, onların da görüşlerini alabilirsiniz. Perşembe gününden sonra Yengeç’e geçecek olan yönetici gezegeniniz Merkür, sizi romantik bir yolculuğa doğru çıkarabilir. Yakın zamanda sizi oldukça etkileyen birisi ile tanışabilir ya da güncel ilişkiniz ile ilgili tutkulu anlar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda harcamalarınıza dikkat etmediğiniz takdirde, öz güven eksikliği yaşayabilirsiniz.

DEVAMI DİĞER SAYFADA


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
ozge

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend